Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

14.08.2019 Liepājnieki izcīna uzvaru "Amber Puck" hokeja turnīrā  (1)

11. un 12.augustā Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē aizritēja "Amber Puck 2019" U17 turnīrs, kur finālspēlē ar 5:2 uzvaru pār HK "Baltie Vilki" guva "Liepājas SSS" komanda. Kopumā turnīrā piedalījās četras komandas: "Liepājas SSS", "Venta 2002", "Jelgavas LSS" un "Baltie Vilki".

Trešo vietu izcīnīja "Venta 2002", atstājot "Jelgavas LSS" ceturtajā vietā, vēsta HK "Liepāja" pārstāve.

HK "Liepāja" treneris un viens no "Amber Puck" turnīra rīkotājiem Nikolajs Siļčonoks pastāstīja, ka šis turnīrs bijis emocijām bagāts, "Šajā vecuma grupā cīņas spars par uzvarām ir daudz izteiktāks kā citām, jo pusaudžu vecumā jaunieši ir krietni karstasinīgāki. Tādēļ arī finālā neizpalika komandu savstarpējā cīņa ne tikai par gūtiem vārtiem, bet arī dūru vicināšana un sava spēka apliecināšana."

"Kopumā turnīru aizvadījām ļoti labi, runājām ar komandu treneriem, kuri apliecināja, ka šis turnīrs ir ļoti svarīgs, jo šī ir kā iesildīšanās pirms Latvijas čempionāta sezonas, kur šobrīd vēl var pieslīpēt komandu, taktiku un spēles gaitu,” tā par turnīru izteicās N. Siļčonoks.

Jau vēstīts, ka no 3.augusta līdz 1.septembrim Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies hokeja turnīrs "Amper Puck 2019". Šajā turnīrā piedalās 812 sportisti 46 komandās no Latvijas, Lietuvas,Polijas, Baltkrievijas un Zviedrijas. 

15. un 16.augustā nākamo turnīra posmu aizvadīs U13 grupa. Spēles skatītājiem ir bez maksas.