Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Pauls Jonass
Foto: Juan Pablo Acevedo | Husqvarna media

08.06.2019 Jonasam Krievijas kvalifikācijā desmitā vieta

Krasnodaras novadā pie Melnās jūras aizvadīta MXGP astotā posma kvalifikācija. Tajā uzvarēja francūzis Romēns Febvrs, bet vienīgais Latvijas pārstāvis Pauls Jonass ierindojās desmitajā pozīcijā.

Febvrs kvalifikācijas vadībā bija jau no pirmajiem apļiem, turoties itin komfortablā atstatumā un vien izskaņā pielaižot tuvāk iepriekšējo divu posmu visu četru braucienu uzvarētāju Timu Gajseru. Jonass pirmajos apļos bija astotajā vietā, piektajā aplī pakāpās uz septīto pozīciju, tomēr dažus apļus vēlāk noslīdēja uz desmito vietu. Vēl nedaudz vēlāk latviešu sportistam izdevās pakāpties par vienu vietu, tomēr beigās tā pati desmitā pozīcija.

Kamēr pārējie veica 15 apļus, starp priekšlaicīgi nefinišējušajiem motobraucējiem bija arī kopvērtējuma līderis Tonijs Kairoli, kurš cieta kritienā. Aiz viņa motocikla aizķērās arī beļģis Klemāns Desalls, kuram beigās sestā vieta. Kairoli starp kvalifikācijas 27 dalībniekiem ieņēma 25. pozīciju.

Pirmais brauciens rīt paredzēts plkst. 14:15, bet otrais – plkst. 17:10. Iepriekšējais posms Francijā Jonasam bija neveiksmīgākais sezonā, pirmajā braucienā nefinišējot, bet otrajā ieņemot tikai 20. vietu. Pēc nedēļas MXGP posmu uzņems Ķegums.