Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

08.06.2019 Gaida tiesas lēmumu par autobusu vadītāju pieteikto streiku  (22)

Komentāri (22)

  • 08.06.2019 09:40

    Ups4

    Cien. autobusu parka šoferi! Nomainat taču arotbiedrības līderi. Laugaļa kungs izklausas pamatskolas emociju līmenī: it kā, kaut kā, nezinājām utt. vajag nolīgt normālu juristu. Lai Jums vicas!

  • 08.06.2019 09:46

    Kantainais

    Tā ir totālas muļķiba s caur tiesu skatīt sterika piteikumus ,iznākumus..streiki domāti tam ,,lai cilvēki streikotu ,taču nevis lai tiesātos.Neviena tiesa'nevar paaugstināt algu šiem autobusu vadītājiem..
    Vienkārši --pieakiet streiku vai npeisakiet to --uzspļaut uz visiem likumiem ,bnet vnk ejiet visis kolektīvi ar plakātiem uz pludmali..saspraudiet tos zemē ,bet paši varat peldēties ,sauļoties un citādi..galvenais --nebūsiet darbā ,bet streikosiet..--un neviens jums neko nepadarīs..lai LAP stāv dīkststāavē..ja karo ,tad karo !!!! neviena teisa autobusu šoferim par labu nebūs..iznākumu nosaka nauda ,vara ,iespaids

  • 08.06.2019 11:02

    Nu ir taču tā

    Protams, tā ir muļķība jau pašā sākumā,,censties reizē prasīt un cerēt, ka sekas nu būs maigi pūkainas...
    Apzinieties, ka tā ir cīņa.
    Jebkurā gadījumā Jūs tiksiet pakļauti represijām..pa vienam vien...Jūs zaudēsiet šo darbu, lēnām, likumīgi un nemanāmi...
    Ja prasīsiet, ar saliktām mugurām..Turieties Zēni!!!

  • 08.06.2019 11:25

    Aurelijs

    1940 . gada 17 .jūnijā krievi okupēja Latviju , zīmīgs datums , rīkojiet streiku pa īstam...

  • 08.06.2019 12:34

    Kirza.

    Kas tie par murgiem? Kādi vel tiesas lēmumi? NEKUR PASAULĒ TĀ NAV!!! To var izdomāt vienīgi Latvijā. Streiks ir cīņas veids par savām tiesībām. NEVIENA tiesa JUMS NELĪDZĒS. CĪNĀTIES par savām prasībām, cienījamie autobusu vadītāji!!! Esmu JŪSU pusē!!!

  • 08.06.2019 13:19

    DLight

    Kamēr pa šoseju brauks 60-70km/h, tikmēr nav pelnījuši lielāku algu. Liepāja-Nīca ar velo var ātrāk kā satiksmes autobusu. Tad kam tas vajadzīgs? Tas ir konkurētspējīgs pakalpojums?

  • 08.06.2019 15:24

    Mušpapīrs

    Prasīt tiesā vai drīkst cīnīties par savām tiesībām. Absurds. Sākat tak streikot un rezultāts būs.

  • 08.06.2019 18:24

    To Ups4

    Tu pazīsti Laugali un nenormālo juristu? Acīmredzot, LAP palūdza uzrakstīt kaut ko, tikai LAP nodarbojas ar neglaimojošu vārdu lietošanu! Ja nezinat, tad paklusējiet, tikai muļķis rakstīs kaut ko, lai būtu kaut kas!

  • 08.06.2019 18:29

    to 13:19

    Jums jau laikam ar savām "smadzenītēm" nesaprast, tādu jēdzienu kā GRAFIKS!

  • 08.06.2019 20:22

    Divi pensi

    Streikot ir normāla prakse ES valstīs.
    Tikai Lv un Liepājā laiks ir apstājies - streikošana ir "nelikumīga".
    Pie kam darba devēji Liepājā piedāvā darbu bez darba līguma , sak ko "te smērēs papīrus".
    Naivi domāju ka tāds kas iespējams pie Lv Austrumu robežas , bet nē Liepājas "bizness- meni" turpina 90. gadu spēlītes !

  • 08.06.2019 20:38

    aurelijam

    17. juunijaa straadnieki pieklapeeja kapitaalistus (teelaini runaajot)

  • 08.06.2019 21:22

    Nav iemesla

    Nav iemesla streikot, nepatīk var citu darbu meklēt, liela daļa no šoferiem ir pensionāri un neprot /negrib pasažieriem durvis atvērt, kondicionieri neslēdz, ja ko pajautā-atburksk utt. Daži jaunie šoferi brauc normāli, prot piebraukt pie pieturvietas un arī kondicionieri ieslēdz, jo paši arī grib komfortu, nevis brauc sarkanu ģīmi, sasvīdis.

  • 09.06.2019 00:03

    to 18.29 no DLight

    Bez smadzenēm jau nesaprot, ko nozīmè kvalitatīvs pakalpojums. Grafiks ir skmenī kalts?

  • 09.06.2019 00:43

    To nav iemesls

    Kurš jaunietis ies strādāt par 2.56 euro, pensionāri var atļauties, jo saņem vēl pensijas. Grafiks ir akmenī kalts, jo ir pieturās kontroles mērījumu, ja nav ievērots, tad šoferim nav piemaksas!

  • 09.06.2019 03:34

    Yodis

    Tiesāties, wtf ?!?!
    Palūgt kungam vai drīkst palaist važas vaļīgāk.
    Vienkārši aizbrauciet visi šoferi uz nedēļu atpūsties pie dabas, salidojums tipa, un lai tie mudaki domē padomā kurš kuram vairāk vajadzīgs.

  • 09.06.2019 11:23

    fakts

    Jūs šoferīši skaisti pasniedzat 2.56 stundā! Vai cik žēlīgi, bet ir piemaksas kas beigās izveido labu algu! Un nav tas darbs smags, puse ar mokām ierāpjas pie stūres un vizina savus vēderus pa pilsētu! Gribat lielu algu? Ejiet uz fūri pastrādāt vai baļķvedēju, sapratīsiet kas ir darbs! Diedelnieki!

  • 09.06.2019 14:10

    to 11:23

    Jā, b.krongorns "jums" smadzenītes ir kārtīgi izskalojis, nu jā, tāds jau viņa uzdevums bij, nostādīt pilsētas sabiedrību pret autobusu vadītājiem. Tagad par "jūsu"pieminētām piemaksām, jā ir tā, bet, tās tiek maksātas skatoties pēc deguniem, ja "mammai" deguns patik, ir pie maksa, nepatīk, kādu rubulīti jau atmet. Uz tādiem idiotiem kā jūs nepavainojas, aizejiet uz Dārtas ielu, varbūt vēl var ko līdzēt!

  • 09.06.2019 14:28

    fakts

    Tad centies lai esi pelnijis piemaksu! Izskatās ka cīnās vëdara strīķëtāji ar stūri kas grib miljonu par to ka ir spējis atvilkties uz darbu!

  • 09.06.2019 17:52

    To fakts

    Vest baļķus nav atbildēt par cilvēku dzivībām.Un ja tev ir par smagu,aizej pastrada LAP,paskatīsimies kā dziedāsi,kur tad ir tie čaklīši kā ierauga grafiku pirmajam mēnesim tā pazūd.Cits aizlaižas jau otrajā darba dienā.Visu cieņu tiem šoferīšiem,kas šo darbu dara vai ārā karsts,vai auksts.Un spēku jums cīņā ar šiem Šķēles un Šlesera pakalpiņiem.

  • 09.06.2019 20:19

    Nav iemesla

    NAV iemesla raudāt,nesēž šoferi uz klaja lauka,kā pasažieri pieturvietās.Tas ,ka negrib/neprot savā autobusā temperatūru saregulēt ir tikai pasu neizdarība.

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.