Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

07.02.2019 Liepājas tramvaja "Sniegbaltītei" aprit 65 gadi  (21)

Komentāri (21)

  • 07.02.2019 08:35

    irina

    vai tiešām tikai 65? te cits cipars http://transphoto.ru...

  • 07.02.2019 08:44

    Uzmanība

    Vajag izlasīt/noklausīties līdz galam. Sižetā skaidri un gaiši pateica, ka šasija ir ~120 gadu veca. Tas viņš kā sniega tīrītājs Liepājā ir uztaisīts pirms 65 gadiem.

  • 07.02.2019 09:28

    Joske

    super, un pēc tam sētniekam jātīra ietve pēc viņa.zašibis

  • 07.02.2019 09:56

    snūpijs

    nu bet ,tas tad nīstā spadomijas produkts!!! to jau sen vajadzēja iznīcināt )::):)

  • 07.02.2019 10:54

    vietējais plencis

    mana šasija arī ir 120 gadus veca, bet sniegu es vairs nešķūrēju.

  • 07.02.2019 11:24

    un

    pēdējais laiks uzlabot to verķi

  • 07.02.2019 11:49

    Savokam snūpijs

    Ja ne iznīcināt, tad ielikt okupācijas muzejā! Kam tādu nevajadzīgu ķēmu uzturēt un tērēt naudu?

  • 07.02.2019 11:59

    hmm

    Tiešām sētnieku bieds, diez policija liek sodus par nenotīrītām ietvēm pēc šī brīnuma "darba"?

  • 07.02.2019 12:47

    dīvainajiem

    Kāds sakars tehnikai ar padomiju? Padomija ir politiķu produkts. Tehnika ir inženieru produkts. Nekā kopīga.Politiskās iekārtas ir kā laika apstākļi, nāk un iet, reizēm traucē , reizēm palīdz, bet darbi jādara, bērni jādzemdē jebkuros laikos, lai kā arī tos nosauktu.

  • 07.02.2019 14:13

    To dīvainajiem

    Visu cieņu, Ser!

  • 07.02.2019 14:21

    Diezgan stulbi

    Diezgan stulbi, ka ar kaut kādām vecām grabažām lepojas. Labāk būtu lepojušies ar kaut vienu 21. gadsimta tehnikas vienību.

  • 07.02.2019 14:34

    liepājniece

    Snūpijiem un savokiem- Zaļknābjiem un nesaprašām,,to var tikai apbrīnot--cik izturīgu un tādā ziņā -vērtīgu tehniku ražoja tajos laikos--kājminamās,vai ar roku griežamās šujmašīnas "Singer"--darbojas vēl šodien,, sausumā turētas a/m "ZIM" ,"POBEDA","VOLGA"=,,-nav sarūsējušas,,jo viss tika taisīts ,lai kalpotu iespējami ilgāk,kārtīgi biezs,un piedevām cinkots "kuzovs",ne tā,kā tagad--auto ar 3- 5 gadu garantiju virsbūvei- Veco laiku kazankas-,,ai,kas nu te ko lieki rakstīt,,vienalga- reti kurš to saprot un atceras...

  • 07.02.2019 15:01

    nja

    Vēl ir unikāli ,ka šo sniega tīrāmo tehniku ,nenomā no kaut kādiem jenotiem.Tāpēc ,viņa vienmēr ir gatava darbam un sniegs nav pārsteigums.

  • 07.02.2019 18:39

    Mma

    Nja tiesi ta!!!

  • 07.02.2019 18:54

    Ilmārs atceras

    Atceros kad berniba dzivoju Raiņa ielā tur brauca tāds verķis pa sliedēm kam priekšā bija tādas kā rokas un sniegu rāva sevi pec tam pa lentu kuzovā

  • 07.02.2019 18:59

    SAPŪS ARĪ ŠITAS UN TAD...

    drīz penšus iejūgs, lai velk..sauksies PENSOMNIBUSS.

  • 07.02.2019 19:25

    M.M

    Atceros... Ka 2gadus atpakal. Restaureju... Prieks, ka skaistums iziet ielas!

  • 07.02.2019 20:32

    >>>>> 18, 59

    Cik tā sniega tagd ir, lai tie sētnieki varētu tik šausmīgi uztraukties !!! Un tam kas sola iejūgt tos pensionārus, varu pateikt, ka tā jau tagad ir vai nu tavu vecāku tagadne, ja vairs nē tad tava nākotne noteikti !

  • 07.02.2019 21:12

    Divi pensi

    Laiks rit ātri . Vienu dienu pamodīsies un pats būsi pensis. Ja vien nebūsi nolicis karoti pirms tam. P.s.
    Ja nebūtu Tavi penši satikušies tu tagad būtu piemēram purva krupis vai varde !

  • 07.02.2019 21:15

    Divi pensi

    Sorry varbūt esi kolbā radīts !

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.