Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

09.07.2019 Papildināts - Liepājnieki jaunatnes olimpiādē ceturtie

Svētdien, 7.jūlijā, Jelgavā noslēdzās 8. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā Liepājas pilsētas jaunie sportisti kopumā izcīnīja 43 medaļas - 16 zelta, 12 sudraba un 15 bronzas.

Liepājas pilsētas Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma informē, ka kopumā no Liepājas dalībai Latvijas Olimpiādē tika pieteikti 189 sportisti, no kuriem 75 jaunietes un 114 jaunieši.

REZULTĀTI

Teniss:

Elza Tomase (vienspēles) - 1. vieta
Dāvids Špaks (vienspēles) - 1. vieta
Elza Tomase un Alise Vindiga (dubultspēles) - 1. vieta
Dāvids Špaks, Dāvis Rolis (dubultspēles) - 1. vieta
Alise Vindiga (vienspēles) - 2. vieta

Brīvās cīņas un grieķu romiešu cīņas:

Vadims Komisarovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 80kg) - 1. vieta
Artjoms Mūrnieks – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 71 kg) - 1. vieta
Edgars Laugalis – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 65kg) - 1. vieta
Dāvids Dvīnis – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 51 kg) - 1. vieta
Kaspars Bondarenko – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 48kg) - 1. vieta
Maksims Hmeļovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 71 kg) - 2. vieta
Ņikita Belous – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 55kg) - 2. vieta
Dāvids Dvīnis – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 51 kg) - 2. vieta
Daniels Arejevs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 92kg) - 3. vieta
Kristiāns Ivanovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 55kg) - 3. vieta
Anda Jansone – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 53kg) - 3. vieta
Kaspars Bondarenko – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 48kg) - 3. vieta

Peldēšana:

Natans Vorobeičiks - Peldēšana (100m brīvais stils) - 3. vieta

Džudo:

Maksims Duinovs – Džudo (līdz 81 kg) - 1. vieta
Jaroslavs Petrovs – Džudo (līdz 50kg) - 2. vieta
Aleksandrs Bubnovs – Džudo (līdz 90kg) - 3. vieta
Igors Medvedevs – Džudo (līdz 60kg) - 3. vieta
Ivans Mihaļovs – Džudo (līdz 55kg) - 3. vieta

Bokss:

Jegors Mamaševs - Bokss (līdz 64kg) - 3. vieta

Sporta vingrošana:

Anna Ločmele – Atbalsta lēcieni - 1. vieta

3x3 basketbols jauniešu komandā:

Alans Šterns, Rihards Dzērve, Alekss Dāvids Jurevičus, Arturs Henrijs Vuciņš - 3.vieta

Vieglatlētika:

Dmitrijs Ļašenko – 400 metru barjerskrējiens (V,U18) - 1. vieta
Aleksandrs Mironovs – 1500 metru skrējiens (V,U18) - 1. vieta
Liepājas pilsētas komandas stafete jauniešiem (Aleks Uļjanovs, Dmitrijs Ļašenko, Aleksandrs Mironovs, Guntris Stepiņš) - 1. vieta
Artjoms Sitņuks – 2000 metru kavēkļu skrējiens(V,U18) - 2. vieta
Dmitrijs Ļašenko – 400 metru skrējiens (V,U18) - 2. vieta
Amanda Radava – 400 metru barjerskrējiens (S,U18) - 2. vieta
Aleksandrs Mironovs – 800 metru skrējiens (V,U18) - 3. vieta
Amanda Radava – 400 metru skrējiens (S,U18) - 3. vieta
Liepājas pilsētas komandas stafete jaunietēm (Amina Askarova, Sendija Matušonoka, Amanda Sobinova, Amanda Radava) - 3. vieta

Airēšanas slaloms:

Ivo Kurvins – Airēšanas slaloms (K-1) - 1. vieta
Elīza Šēfere – Airēšanas slaloms (K-1) - 2. vieta
Helēna Rozentāle – Airēšanas slaloms (C-1) - 2. vieta
Bruno Vēbers – Airēšanas slaloms (C-1) - 2. vieta
Annija Glezere – Airēšanas slaloms (K-1) - 3. vieta

Riteņbraukšana:

Marta Petkus – 50 kilometru grupas brauciens - 1. vieta
Marta Petkus – 10 kilometru individuālais brauciens - 2. vieta
Marta Petkus – MTB Riteņbraukšana - 3. vieta

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde pulcēja gandrīz 2800 jauniešus sacensībām 31 dažādā sporta veidā, savā starpā sadalot 244 medaļu komplektus.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas ar mērķi noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus un sportiskākās pašvaldības 29 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos, kā arī skvošā un orientēšanās sportā. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentās par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas šā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.