Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

10.01.2019 Pasažierus pārsteidz dīvaini izvietoti autobusu kustības saraksti  (21)

Komentāri (21)

  • 10.01.2019 07:52

    Leons

    Šis tak sīkums. Labi, ka lampiņu ar slēdzīti par 4300eur neuzlika.

  • 10.01.2019 08:05

    Zupa zupā

    Kā var tik truli atbildēt, ka ietves bruģis vainīgs. Bruģis taču nepacels pieturas zīmi par pus metru. Zupa sagājis zupā. Remonta laiks iet jau gadu, vai tiešām nevar uz tik ilgu posmu nodrošināt normālā augstumā sarakstus? Izskatās, ka te dara darīšanas pēc, bez sapratnes un vēlmes izdarīt, lai šie saraksti reāli pilna savu funkciju.

  • 10.01.2019 08:19

    suslis 001

    to sauc par pilnīgu pohujismu attiieksmē pret darbu un cinismu pret citiem.Bet zinot ""pareizo nostāju ""politikā --tad pavisam droši var apgalvot ,ka vainīga Krievija.DD

  • 10.01.2019 08:23

    Kažis

    Kas notiek ar cilvēkiem? Kas tik daudzus cilvēkus pēdējā laikā aplipinājusi ar idiotismu?

  • 10.01.2019 08:40

    Klimpa

    Pieliec ies,Mans Brāli,pieliec ies.Esi pazemīgs

  • 10.01.2019 08:59

    Nebraucu ar autobusu

    Šķēles un šķēles meitas bizness rullē. Dotācijas no valsts saņem un nodokļu maksātāji apmaksā šo shēmu.

  • 10.01.2019 09:35

    gribas aizgriezties un nospļauties !!

    Es tikai nesaprotu vienu- kas tos stulbos sarakstus un kā pielicis!!! Nu to varēja darīt tikai cilvēks galīgs Daunis uz ceļiem tupēdams! Varbūt bezdarbnieki ,kuriem dod gadījuma darbus ,galīgā cukā !!! Nu vienkārši tam cilvēku stulbumam un idiotismam nav robežu! kas ir jaunāki uzņemat ""īsbrīdi " (viens noguļaties lai varētu izlasīt maršruta atiešanas laikus un otrs pafilmējat 0un aizsūtat uz Bez tabu, lai visai Latvijai ir jautrs kāds vakars! Nu vecāki cilvēki ne tur var pietupties ne izlasīt!!! Nu te kāda divpirkstu pierīte stipri varbūt pamocījusies,kamēr to apakšējo piestiprinājusi!! MISTERS BĪNS LIEPĀJĀ!

  • 10.01.2019 09:45

    sūdzībnieks

    Nav sūdzības? Nepaspēju! Par laimi parādījās šis sižets, tātad tā ir problēma daudziem (protams, ne pašiem pakalpojuma sniedzējiem, kuri saņem naudu). Bet šonedēļ noteikti uzrakstīšu. Un arī par to, ka Grobiņas autobusos, ieliekot talonu biļešu kompostieros, datums knapi redzams. Kontrolieres cītīgi piekasās. Kad sāk teikt, lai pārbauda kompostieru kvalitāti, aizgriežas, it kā neko nebūtu dzirdējušas. Arī laikam neviens vēl nav sūdzējies, kā apgalvo Zupa. :))

  • 10.01.2019 10:31

    Žetons suslim

    Malacis, susli! Trāpīgi pateici!

  • 10.01.2019 12:01

    žetoni 001

    susļaki bez krievijas jau nav susļaki, un galvenais ka baigi jau tēmā

  • 10.01.2019 12:30

    зы

    для четких пацанов

  • 10.01.2019 14:48

    VecaisPendžis

    Par gopņikiem beidzot padomājuši....

  • 10.01.2019 16:10

    ja

    maksājam dargu naudu par biļetēm bet STSneko nedara daudzās pieturās sarakstu nav vai novecojuši ,kas šie tur pārstrādājušies,,,,

  • 10.01.2019 16:13

    Ķiplokmaize

    Zupam vienmēr viss kārtībā, arī ar kontroles dienestu viņam viss ir kārtībā. Prasās pēc nomaiņas,šoreiz neattaisnojās ka vajag jaunus cilvēkus šādos amatos.

  • 10.01.2019 17:21

    Domāju,ka

    tiks izlabots,bet par priekšnieku siktu nevaru teikt,jo,kad uzrakstīju sūdzību par autobusa šoferi,viņš atbildēja rakstiski un atvainojās šofera vietā.

  • 10.01.2019 19:51

    z

    Vēl autobusu monitori diezgan bieži nerāda pareizas pieturas, reklāmas gan.

  • 10.01.2019 22:34

    neciešamais

    Jā tā gan .. savām ausīm dzirdēju ,kā divi sarunājas un viens no tiem dzirdējis no savas tantes ,kurai radi Krievijā ,ka kaimiņzemes specdienesti jau ilgstoši gatavojušies šai nekaunīgajai diversijai ,lai radītu tautas neapmierinātību pret pilsētas domi un iepirktu no Krievijas firmām speciālas uzgriežņu atslēgas un autobusu maršrutu grafiku plāksnīšu fiksatorus.

  • 11.01.2019 09:52

    Aha

    Kungu ielā pie Super neto ari plāksne tā,ka ar galvu var ieskriet.

  • 11.01.2019 09:58

    hmm

    Līvas pietura ja nu gan būtu tā vieta, kur prasītos elktroniskais tablo!

  • 12.01.2019 03:53

    k,,,

    Vaig aizbraukt varbut kada pieredzes apmaina,piemeram uz Angliju,lai noverte tur pilsetas,un lauku pietur stavoklus.Kad piezvaniju un pateici ka uz Vainodes ielas ir sabojats autobusa saraksts,vismaz par to ir paldies.Tika sakartots.Un pieturu vandalistiem,novelu visus pirkstus zaudet.

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.