Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

20.07.2019 Uzņēmumā “Liepājas Papīrs” darbu sāk Baltijā pirmā hibrīddrukas iekārta  (12)

19.jūlijā AS “Liepājas Papīrs” ražotnē, piedaloties klientiem, partneriem un amatpersonām, svinīgi atklāja Baltijā pirmo hibrīddrukas iekārtu, vēsta uzņēmuma pārstāve Laura Liepiņa.

““Liepājas Papīrs” ir uzņēmums ar 121 gadu ilgu vēsturi, kurš vienmēr ir spējis pielāgoties pasaules prasībām, tehnoloģijām un zināšanām, un tas ir unikāli,” savā uzrunā uzsvēra Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis un izteica vēlējumu: “Lai “Liepājas Papīra” komanda vienmēr būtu radoša un vienmēr rastu idejas, kā būt līderiem savā jomā.”

Klātesošos apsveica arī Latvijas Poligrāfijas Uzņēmumu Asociācijas izpilddirektore Ieva Bečere, AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas daļas vadītājs Artūrs Gabaliņš un uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Normunds Jansons.

N. Jansons atklāja, ka šī Baltijas valstīs pirmā un pagaidām vienīgā hibrīddrukas iekārta iegādāta, balstoties uz tirgus pieprasījumu un klientu vēlmes pēc jauniem produktiem mazas un vidējas tirāžas drukas darbiem.

Lai pasākuma apmeklētāji labāk izprastu iekārtas priekšrocības, ar nelielu prezentāciju uzstājās uzņēmuma “Domino UK Limited” pārstāvis Rūds Boss (Ruud Bos).

Īpašu uzmanību izpelnījās iespēja uz iekārtas sasniegt sietspiedei analogu krāsas uznesumu, tādējādi nodrošinot unikālu iespēju veidot materiāla struktūru. Pēc tam sekoja svinīgā lentas pārgriešana, iekārtas apskate un drukas paraugdemonstrējumi, kā arī materiālu piegādātāja “UPM Raflatac” pārstāvja Džeja Beitiona (Jay Betton) prezentācija.

Pasākuma izskaņā Normunds Jansons klātesošos sveica ar uzņēmumā uzstādītās iekārtas saukli, “neiespējamais kļūst iespējams”, tā simboliski iezīmējot hibrīddrukas tehnoloģijas aizsākumu un poligrāfijas nozares jauno pavērsienu Baltijas valstīs.