Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

31.12.2011 Māra Ošuroka: Pūķis nesīs pārmaiņas un veiksmi

Vēlos atzīmēt, ka Pūķa gads nesāksies ar 1.janvāri, bet gan 23.janvārī, jo pēc kalendārā jaunā gada noteikti jābūt jaunam mēnesim, turklāt saulei un mēnesim jāatrodas vienā zodiaka zvaigznājā – ūdensvīrā.

Jaunā gada atnākšanu varam svinēt, tērpjoties karnevāla drēbēs, jo to attiecīgi pieprasa drakona tēls. Apģērbā var izmantot zilo vai melno krāsu, jo nākamais gads ir Ūdens pūķa gads. Valdīs ūdens stihija, arī vīrišķās enerģijas.

Ko Pūķa gads var mums atnest? Viennozīmīgi tās ir pārmaiņas, kaut vai tāpēc vien, ka kopsolī ies divas pretējas stihijas – ūdens un uguns. Tas nozīmē nemierīgus ūdeņus, trakojošus kā kalnu upe. Līdz ar to gaidāmi dažādi notikumi un norises, jādomā, ka arī politikā. Bet problēma var būt ārišķībās. Pūķis tomēr ir karnevāla dzīvnieks, tāpēc šis gads drīzāk būs piemērots skatuves cilvēkiem, arī tiem, kas saistīti ar masu medijiem, tai skaitā politiķiem. Tas būs arī izteikts ego laiks. Taču, kā zināms, lai kaut kas labs notiktu, bieži vien ir jāapvienojas, bet apvienošanās nav sevišķi raksturīga latviešiem – katrs vairāk mēģinās būt par sevi atsevišķi, kas atkal var radīt problēmas.

Jāatzīmē, ka planētu ļoti sliktais stāvoklis, kas mūs ietekmēja vairāk nekā 2 gadus, ir beidzies, tādējādi jādomā, ka Pūķis mums palīdzēs un dos veiksmi, jo Pūķis, sevišķi Ķīnā, tiek saistīts ar veiksmi.

Es nezinu, vai cilvēki tic masu medijos izskanējušām prognozēm par to, ko mums nesīs nākamais Pūķa gads, taču personiskā horoskopu sastādīšana interesē ļoti daudzus. Šobrīd astrologi strādā ar pilnu atdevi. Diemžēl astroloģija tiek pieskaitīta okultajām zinātnēm, lai gan tās pamatā tiek ņemti konkrēti dabas stāvokļi, notikumi, kas ir pētīti daudzu tūkstošu gadu laikā, likumsakarības – kāpēc notiek tā un ne savādāk.

Jā, prognozēt norises ekonomikā, politikā vai citās sfērās patiešām var, ir pat astrologi, kas specializējušies katrā no šīm jomām. Taču jautājums ir pavisam cits – vai mūsu spēkos ir ko mainīt. Arī dabas katastrofas nevar apstādināt, tāpat tas attiecas uz pasaules ekonomisko krīzi. Ja ir runa par kādu konkrētu indivīdu, tad, kaut ko prognozējot, var ieteikt ko darīt vai nedarīt, lai viņu pasargātu.

Astrologi skatās planētu stāvokli cilvēka dzimšanas brīdī. Un, izejot no tā, noskaidrojas viņa talanti, vēlamais dzīves ceļš, uzdevums, arī kādas konkrētas tendences kādā no gadiem būtu vēlamākas. Cilvēki pie astrologiem nāk ar konkrētiem jautājumiem, piemēram, vai viņam nākamgad būtu ieteicams mācīties, vai dibināt ģimeni, vai braukt/nebraukt uz ārzemēm, kas šobrīd ir īpaši aktuāli latviešiem. Attiecīgi tiek pētīts pamathoroskops, vai vispār kāda no lietām cilvēkam ir vēlama un vai tieši šajā konkrētajā gadā.

Planētas atrodas nepārtrauktā kustībā, un to stāvokli var noteikt simts un vairāk gadus uz priekšu. Tas ir cikls. Tiem, kuri ļoti, ļoti izjūt dabas ritmus vai dzīvo ciešā saskaņā ar tiem, var tiešām noteikt būtisko kaut vai desmit gadus uz priekšu. Taču cilvēkiem, kuri dzīvo aktīvi, prognozes var nepiepildīties. Viss ir saslēgts vienā ķēdītē, šodien pieņemts lēmums, loģiski, ka ietekmēs rītdienu.

Ļoti daudz ir atkarīgs no paša cilvēka, jo pēc dzirdētā viņam paliek izvēles brīvība. Ja ieteikto viņš neņem vērā, nekas fatāls jau nenotiks, akmenī nekas nav iecirsts. Protams, ir daudz neticīgo, jo saista astroloģiju ar zīlēšanu vai maģiju. Domas mainās, kad uzzina, ka tai pamatā ir fizikas un matemātikas likumi.

Māra Ošuroka,
SIA "Horoskopu pasaule" valdes priekšsēdētāja