Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: VID

18.04.2019 2018.gada lielāko nodokļu maksātāju vidū “Lauma” un “UPB"  (2)

18.aprīlī svinīgā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministrs Jānis Reirs un VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2018.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit divās dažādās nominācijās, informē VID Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Uzrunājot klātesošos, finanšu ministrs Jānis Reirs norādīja: “Jūs esat mūs lepnums, kas ne tikai nodrošina darba vietas, riskē, attīstās, smagi strādā, bet arī nodrošina visas Latvijas dzīvotspēju. Jūsu biznesa veiksme un līdz ar to arī godprātīgi nomaksātie nodokļi ir ieguldījums mūsu valsts attīstībā. Tas ir atbildības, godprātības, pienākuma apziņas un ilgtspējas piemērs!”

Balvas un atzinības rakstus saņēma 2018.gada lielākie nodokļu maksātāji vairākās nominācijās. SIA “Scantest” saņēma balvu kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā mazo nodokļu maksātāju grupā 2018.gadā. SIA “Lauma Fabrics” – kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā vidējo nodokļu maksātāju grupā 2018.gadā. Savukārt AS “UPB” – kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā 2018.gadā.

AS “UPB” saņēma balvu arī kā lielākais darba devējs Kurzemes plānošanas reģionā 2018.gadā.

Kā norāda VID, apbalvotie uzņēmumi 2018.gadā nodrošinājuši 535,42 milj. eiro lielus VID administrēto nodokļu ieņēmumus.

Arī šogad lielākajiem nodokļu maksātājiem tika pasniegtas īpaši šim gadījumam darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols – plaukstošs koks, kuram, lai augtu, ir vajadzīgas dziļas saknes un zemes spēks, bet, lai vairotu savu varenumu, – svarīga vēlme un spēja tiekties pret debesīm un augstākiem horizontiem.

Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.

Lielākie nodokļu maksātāji tika godināti jau 22.gadu.