Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

02.05.2019 Bijusī "Rokkafejnīca" svin atdzimšanu  (48)

3. maijā pusdienlaikā bijušās "Latvijas 1. rokkafejnīcas" ēkas (Stendera ielā) pirmajā stāvā darbu sāks ātrās ēdināšanas restorāns "Hesburger" un picērija "Čili pica". Savukārt 4. maija vakarā ar gaismas šovu atklās otrā stāva laundža klubu "Cukurfabrik", pastāstīja SIA "Tiamo grupa" pārstāvis Toms Zukulis.

Kluba atklāšanā namatēva lomā iejutīsies mūziķis un dīdžejs Markus Riva, uzstāsies arī divi eksliepājnieki – DJ Spinga un DJ Stocka, kā arī Oskars Deko (perkusijas).

Jūnija sākumā apmeklētājiem būs pieejama arī ēkas trešā stāva terase ar grilbāru. Cilvēku ar īpašām vajadzībām ērtībām ēkā izbūvēts lifts.

Jau rakstījām, ka pagājušā gada vasarā ēkas īpašniece SIA "Rigaburger" ar viesmīlības uzņēmumu grupu "Tiamo" noslēdza sadarbības līgumu. "Tiamo", tāpat kā "Hesburgeram", šī būs trešā "Čili picas" picērija Liepājā.

Kā norāda "Tiamo" vadība, jaunajā picērijā daļēji saglabāta "Rokkafejnīcas" aura – interjeru veidojusi māksliniece Zigrīda Atāle.

Tikmēr ēkas otrais stāvs piedzīvojis pamatīgas pārvērtības, kļūstot daudz mūsdienīgāks. "Tajā centāmies veidot metropoles gaisotni," atzīmēja T. Zukulis.

Bāra "Cukurfabrik" interjera autors ir lietuviešu arhitekts, dizainers ar latviešu saknēm Eiženijs Jozapavičus.