Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

18.01.2019 "Lauma Medical" saņem starptautisku kvalitātes standartu  (1)

Uzņēmums "Lauma Fabrics", kas ir arī  medicīnisko izstrādājumu ražotājs ar zīmolu "Lauma Medical", saņēma starptautiski atzītu kvalitātes standartu medicīnas preču ražotājiem.

"Lauma Fabrics" ģenerāldirektors Edijs Egliņš informē, ka esošais standarts apstiprina, ka produkcijas dizains, izstrāde, ražošana, pakošana un pārdošanas process atbilsts noteiktām starptautiskām prasībām.

"Iegūtais sertifikāts prezentē "Laumu Fabrics" kā uzticamu ražotāju medicīnas izstrādājumu nozarē, un es esmu pārliecināts, ka tas palīdzēs atvērt durvis uz jauniem tirgiem "Lauma Medical" brendam," komentē E. Egliņš.

Kā viens no "Lauma Fabrics" uzņēmējdarbības virzieniem ir medicīnas tekstilizstrādājumu ražošana, kas tiek tirgots zem "Lauma Medical" zīmola. "Lauma Medical" ir pazīstams kā austo medicīnas elastīgo saišu, saturošo jostu un kompresijas trikotāžas izstrādājumu ražotājs. Produkcija tiek tirgota 12 valstīs.

Galvenais produkts sortimentā ir austās medicīniskās elastīgās saites. Tāpat "Lauma Medical" piedāvā plašu medicīnisko jostu sortimentu gan ar sildošu efektu, gan pēcoperāciju un rehabilitācijas nolūkiem. Tiek ražots arī sortiments jaunajām māmiņām gan pirms, gan pēc dzemdībām. 

Medicīnisko ražojumu zīmols ir atpazīstams Austrumeiropā un regulāri tiek nominēts kā viens labākiem savā segmentā. 2018 gadā beigās "Lauma Medical" austās elastīgās saites tika nominētas kā otras pārdotākas Krievijas tirgū. Šajā konkursā piedalījās vairāk nekā 1300 ražotāju un 5800 zīmoli.