Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Ģirts Gertsons

02.02.2019 Liepājā atklās Energoefektivitātes centru  (3)

Ceturtdien, 7.februārī, atklās Energoefektivitātes centru, kurā plānots izglītot sabiedrību par viedas enerģijas iegūšanu un racionālu izmantošanu, ziņu aģentūru informēja centra vadītāja Ieva Vinniņa.

Energoefektivitātes centru Liepājā, Vecā Ostmalā 24, ceturtdien pulksten 10 atklās "Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris".

Centra mērķis būs interaktīvi demonstrēt un izglītot sabiedrību par viedas enerģijas iegūšanu un racionālu izmantošanu, popularizēt Liepājā un Kurzemē ražotus produktus, un sadarbībā ar "Elektrum" Energoefektivitātes centru organizēt bezmaksas izglītojošo semināru ciklu.

Šā gada pirmajā pusgadā ir plānoti 10 izglītojošie semināri dažādai mērķauditorijai par efektīvu enerģijas izmantošanu. Pēc Energoefektivitātes centra atklāšanas notiks pirmais seminārs par tēmu "Apgaismojums".

Savukārt 14.februārī notiks seminārs "Energoefektīva apkures sistēma", 21.februārī - "Elektrobarošanas risinājumi", 28.februārī - "E-transports", 7.martā - "Jaunākās tendences elektroenerģijas nozarē un solārā enerģija", 21.martā - "Energoefektīvi un inovatīvi risinājumi veselīgam iekštelpu klimatam", 4.aprīlī - "Energoefektīvs ūdens patēriņš", 11.arpīlī - "Energoaudits", 9.maijā - "Zibens un pārsprieguma aizsardzība", bet 16.maijā - "Ēku siltināšana un renovācija".

"Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris" jeb "Green-Tech Latvia" ir pārnozaru sadarbības organizācija, kas apvieno komersantus, izglītības un pētniecības institūcijas, kā arī citas organizācijas, kas daļēji vai pilnībā darbojas zaļo un viedo tehnoloģiju sektorā un nodrošina vides resursu izmantošanu ar augstu pievienoto vērtību.