Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

07.11.2018 Liepāja atzīta par trešo investīcijām draudzīgāko pilsētu  (1)

Par investīcijām trešo draudzīgāko republikas nozīmes pilsētu atzīta Liepāja, liecina Latvijas Biznesa savienības šodien, 7. novembrī, prezentētais indekss “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība”, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas pārstāve.

Pirmajā vietā ir Ventspils, otrajā − Valmiera, savukārt par investīcijām draudzīgāko novadu ar vietējās nozīmes attīstības centru atzīts Mārupes novads, otro vietu šajā nominācijā ieguvis Olaines novads, bet trešajā vietā ierindojies Jelgavas novads. Par investīcijām draudzīgāko novadu ar reģionālās nozīmes attīstības centru atzīts Aizkraukles novads, otro vietu ieguvis Dobeles novads, bet trešo vietu − Kuldīgas novads.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš izteica atzinību pašvaldībām par ieguldījumu investīcijām draudzīgas vides nodrošināšanā. Savukārt Latvijas Pašvaldību savienības pārstāve Andra Feldmane norādīja, ka pašvaldības ar savu paveikto vistiešāk palīdz uzņēmējiem, rīkojot dažādus atbalsta pasākumus un nodrošinot pilnvērtīgu infrastruktūru.

Indekss “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” balstās uz reģionu apkopoto pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem. Indekss sniedz visaptverošu skatījumu par ekonomiskajiem rādītājiem, kā arī iespēju paraudzīties uz pašvaldību paveiktajiem un plānotajiem darbiem, lai tās attīstītos.