Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

09.11.2018 “Liepāja” pacelsies gaisā  (16)

Lidsabiedrība “airBaltic” nolēmusi pasniegt dāvanu Latvijai 100 gadu jubilejā, vienu no lidmašīnām nokrāsojot sarkanbaltsarkanā krāsā. Šodien, 9.novembrī, tā tika prezentēta, savukārt Liepājas vārds tiks dots lidmašīnai “Airbus A220-300”.

Šā gada septembrī notika konkurss, kurā “airBaltic” piedāvāja iespēju savas jaunās “Airbus A220-300” lidmašīnas nodēvēt 14 Latvijas pilsētu vārdā. Arī Liepāja ir šo 14 uzvarētāju pilsētu starpā.

Un tieši šodien svinīgā “airBaltic” pasākumā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai tika prezentēts jauno lidmašīnu simtgades dizains ar pilsētu vārdiem uz tām. Viena no lidmašīnām nes arī mūsu pilsētas vārdu.  

Portāls jau informēja, ka nacionālās aviokompānijas "airBaltic" rīkotajā aptaujā par mīlētāko Latvijas pilsētu uzvarēja Cēsis. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Pirmo vietu ar 9183 balsīm ieguva Cēsu pilsēta, kurai sekoja Alūksne, Valmiera, Kuldīga un Smiltene. 14 pilsētu vidū iekļuva arī Ogre, Līvāni, Bauska, Gulbene, Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala un Sigulda.