Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: LETA

23.10.2019 Liepājā reģistrēts jauns zvejas uzņēmums  (7)

Kurzemes Zvejnieku asociācijas vadītājs Māris Stankevičs 15. oktobrī reģistrējis jaunu zvejas uzņēmumu – SIA "Vētra SM", rāda "Firmas.lv" informācija.

Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja M. Stankevičs, tad jaunizveidotais uzņēmums nodarbošoties ar piekrastes zvejniecību Baltijas jūrā un "Vētra SM" izveidota, gatavojoties nākamajam Eiropas Savienības fondu plānošanas periodam, kurā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja pretendēt uz 2021. gada ES līdzfinansējumu investīciju projektu realizēšanai.

M. Stankevičs neatklāja, kādus projektus viņš grasās īstenot, kamēr vēl nav sācies jaunais plānošanas periods, proti, 2021. gadā varēs iegūt ES līdzfinansējumu, bet jau gadu iepriekš iesniegt savus projektus.

Uzņēmuma "Vētra SM" pamatkapitāls ir 13 000 eiro, un M. Stankevičs ir uzņēmuma vienīgais īpašnieks. Uzņēmuma juridiskā adrese – Liepājā, Lielajā ielā 7.

Kurzemes Zvejnieku asociācija ir reģistrēta 2003. gadā, tās mērķi ir sekmēt Latvijas zvejniecības un ar to saistīto zivsaimniecības nozaru attīstību, kā arī Kurzemes un visas Latvijas zvejnieku dzīves un darba apstākļu uzlabošanu.