Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

10.10.2019 Liepājai "kapu tramvaja" naudas nebūs, to meklēs citur  (28)

Komentāri (28)

  • 10.10.2019 08:42

    zoja

    Nesapratu ? Par kādu "kapu " tramvaju te runā ? Atjaunos atkal veco līniju uz kapu pusi ?

  • 10.10.2019 08:55

    antons

    Nu Tu gan esi dumja !!

  • 10.10.2019 08:59

    To zoja

    Rīgas satiksmes nozagtais miljonus taisījās dot Liepājai, šitos https://www.delfi.lv... vata tik grūti ir iemācīties lietot Google? Un parādīt visiem kā esi ...

  • 10.10.2019 09:16

    :) :) :)

    Bet tā taču "zoja" :)

  • 10.10.2019 09:57

    VissNotiek

    Labi vismaz, ka urlakovam neizdevās kapu tramvaja projekts. Gan jau Liepājai atradīsies citu projektu naudas, neesam jau atpalikusī krievija, kur neskaitāmās pilsētās tramvajus nolikvidēja, jo vietējie atkritumi nāsī ierauj visu naudu, ka nevienu sliedi nevar saremontēt, kur nu vēl jaunus vagonus pirkt. Liepājā viss būs. Tikai lēni iet process.

  • 10.10.2019 11:22

    to VissNotiek

    Es skatos, Tev visos saimnieciskos jautājumos "Krievi nāk!" rēgojas! Nu beidz, nu nedemonstrē tik atklāti savu mīlestību kaimiņu valstij!!! Pamēģini dzīvot šeit, savā zemē!!!!

  • 10.10.2019 11:50

    to VissNotiek

    Pareizi!

  • 10.10.2019 12:00

    kur jūs

    raujat tādus virsrakstus? Šermuļi iet pa ādu!

  • 10.10.2019 12:17

    laba daba

    da kāda vajadzība pēc tā tramvaja vispēr vairs ir? Iedzīvotāju skaists krities uz pusi, visi brauc ar mašīnām, Jaunliepājas puse ir pārvērsta par bomžatņiku - tur ar nekādu maksātspējīgu braucēju nav. Metalurgs, vilcieni utt. likvidēti. Viss tas maršruts Jaunliepājas pusē ir vnk lieks

  • 10.10.2019 12:24

    Lp77

    Laba daba - tu ļoti kļūdies! Visiem nav mašīnas, un Jaunliepājā arī dzīvo cilvēki, kuriem jāaizbrauc uz tirgu vai kapiem.

  • 10.10.2019 12:55

    zoja

    Sirsnīgs paldies par paskaidrojumu. Tāpēc jau nevajag mani par saukt par "dumjo zoju " . Man tas vienkārši nesaistījās kopā . Kur Rīga , kur Liepāja .

  • 10.10.2019 13:10

    to zoja

    Nu, Rīga jau uztur Liepāju visādos veidos. Katru gadu Liepāja saņem no Rīgas, no pašvaldību izlīdzināšanas fonda 12 miljonus EUR no Rīgas nopelnītās naudas. Bez tās Liepāja jau sendienas kā būtu bankrotējusi

  • 10.10.2019 14:54

    tik daudz

    Sanak viens tramvajs maksa 2 miljonus wtf?

  • 10.10.2019 16:40

    nja

    Es domāj tā .Ja uzliktu mazākus riteņus ,šie sanāktu vēl labāki ,kā orģinālie zemo grīdu tramvaji.

  • 10.10.2019 17:49 IP: **.***.**.135

    Kendamjobs

    Nesaprotu šito zaglēnu uzturēšanu.
    Sliedes viņiem uztaisa pa Eiropas naudu, tramvajus pa budžeta naudu, katru gadu dotācijas, un vel par biļeti jāmaksā tāda summa.
    Cepure bez dibena.

  • 10.10.2019 18:13

    ātrāis kredīts

    Tramvajs 2 miljonus, biļetes 2 eiro, algas 500eiro

  • 10.10.2019 18:24 IP: **.***.**.135

    Kendamjobs

    Kādi 500? Veseli 570! Paskaties Kocksell sludinājumu!
    Es pat neskriešu pieteikties jo noteikti nepaspēšu "rindā pie vārtiņiem".
    Tur noteikti 150 kandidāti plivina savus VijolīšIntitūta "diplomus".

  • 10.10.2019 18:51

    VissNotiek

    Nevis nāk, bet jau atnākuši pilna Latvija ar savām korupcijas tradīcijām! Rīgas dome fantastisks piemērs. Tfu!!!

  • 10.10.2019 19:05 IP: **.***.**.135

    Kirdubskis

    Atliek pieminēt mūsu valdības piemēru - Krieviju, ka uzreiz sākās rusofobu pļūtīšana.
    A jūs, rusofobi, pie TV piržot, neesat pamanijuši līdzības ar Krieviju?
    Par nenomaksātiem sodiem atņem autovadītāja apliecību. Par ūdens skaitītāja nenomainīšanu jāmaksā 5 kubi uz virsu. Nu u.t.t.
    Atveriet savas piedirstās aces, debīlie mietpilsoņi!
    Drīz jums savā pezdārziņā būs akas nodoklis! Tiklīdz Latvānijas parazīteļi to pamanīs Krievijas likumos, +2 gadi.

  • 10.10.2019 19:38

    Šamais

    Labā roka nezin ko kreisā dara. Sākumā sasola, pēc tam čiks vien iznāk.Sanāk, ka ministrs ir tirgus sievas līmenī, atbrauca uz Liepāju uzsist klaču.

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.