Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

04.01.2019 Liepājas ostā vēlas būvēt graudu un eļļas pārkraušanas termināli  (5)

SIA "Latibūve" ierosinājusi graudu un eļļas pārkraušanas termināla būvniecību Liepājas ostā, aģentūra LETA uzzināja Vides pārraudzības valsts birojā.

Birojs patlaban plāno veikt projekta ietekmes uz vidi novērtējumu.

Liepājas ostā, Zemgales iela 8/12, paredzēts uzbūvēt graudu pārkraušanas terminālu ar jaudu 200 000 tonnas gadā, augu eļļas pārkraušanas terminālu ar jaudu 48 000 kubikmetri (m3) gadā, ražošanas ēku pākšaugu attīrīšanai, pārtikas piedevu ražošanas kompleksu, inženiertīklus, ceļus un laukumus.

Graudu produktu uzglabāšanai paredzētas 23 krājtvertnes ar kopējo tilpumu 75 780 kubikmetri, bet augu eļļas produktu uzglabāšanai paredzēti desmit vertikālie rezervuāri ar kopējo tilpumu 24 000 m3.

Pārkraujamo produktu sildīšanai paredzēta gāzes katlumāja ar jaudu 300 kilovati.

Esošo kuģu piestātni plānots pielāgot beramkravu pārkraušanai un pārbūvēt, lai varētu pietauvoties uzreiz divi kuģi. Paredzēts uzbūvēt arī vienu papildus kuģu piestātni produktu uzpildei tankkuģos un dzelzceļa līnijas atzarojumu vagonu izkraušanai un stāvēšanai.

Būvniecība paredzēta četrās kārtās.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Latibūve" nodarbojas ar dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecību. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro.