Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

03.05.2019 Papildināts - Atklāj ātrās ēdināšanas restorānu "Hesburger" un picēriju "Čili Pizza"  (44)

Šodien, 3.maija pusdienlaikā, Stendera ielā 18, atklāta bijusī "Latvijas 1. rokkafejnīcas" ēka, kas jaunajā konceptā apvieno divus ēdināšanas uzņēmumus, naktsklubu un jumta terasi.

Ēkas pirmajā stāvā apvienoti divi ēdināšanas uzņēmumi – ātrās ēdināšanas restorāns "Hesburger" un picērija "Čili Pizza". Otrajā stāvā izveidots naktsklubs "Cukurfabrik’ ", savukārt trešajā stāvā atklāta "Cukurfabrik’ " jumta terase, informē "Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela.

Somijas un Baltijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēde "Hesburger", atverot trešo restorānu Liepājā, ēkas iegādē un telpu modernizācijā investējusi 1,4 miljonus eiro.

I.Salmela norādīja, ka "Hesburger" restorāna telpu platība ir 135,6 kvadrātmetri, ieskaitot palīgtelpas, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas noliktavas telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 60,1 kvadrātmetrs. Sākot jaunā restorāna darbību, nodrošinātas darba vietas četriem darbiniekiem, bet plānots, ka kolektīvs varētu paplašināties līdz aptuveni 12 darbiniekiem.

Pirmajiem apmeklētājiem bija arī īpašs pārsteigums no "Hesburger" - 100 siera burgeri bez maksas.

Salmela sacīja, ka līdzās "Hesburger" pirmajā stāvā atrodas arī "Čili Pizza" picērija. Tās kopējā platība ir 115 kvadrātmetri, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas virtuves telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 90 kvadrātmetri.