Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

17.06.2019 Paplašina tramvaja projektu  (16)

Komentāri (16)

  • 17.06.2019 07:18

    Neļaujiet ņirgāties

    Šim projektu vadītājam labāk neļaujiet vairs ņirgāties par pilsētu.Ļoti neprofesionāls darbs, cilvēkam, kurš ķeras klāt pie ielām, jābūt ar kaut nelielu sapratni par to, ko viņš dara.Katrā projektā tik daudz neloģiskas kļūdas.

  • 17.06.2019 09:48

    upssss

    varēja labāk vēl kādu līniju uztaisīt. Karosta un Kūrmājas prospekts vai citur.

  • 17.06.2019 09:58

    Lai būtu labāk visiem !

    Varētu labāk uztaisīt tramvaja līniju līdz slimnīcai ! Starp citu,ka slimnīcu tālos laikos cēla un iedzīvotāji bija sašutuši ,ka tik tālu no pilsētas centra , tika solīts un mierināts,ka tiks nodrošināta gan autobusu satiksme un arī tiks pagarināta arī tramvaja līnija !! Par otro variantu protams ātri aizmirsa ! Lielie autobusi tad varētu iet retāk , pilsētā būtu brīvākas ielas un arī gaiss tīrāks, par ko kā izrādās šogad sākusi raizēties valdība !

  • 17.06.2019 14:39

    Hmm

    Lidz slimnicai un lidz Brivibas/Cukura krustojmam varetu, jo tur csdd un, autocentri, vairakas jaunas rupnicas, ka ari piecstavenes tiesa cukura/brivibas krustojuma tuvumaa. Tomer tramvaja linijas pagatinajumiem jatop sada secibaa:
    1. Caur Laumas raj.lidz Karostas tiltam/15.vsk pa jauno viaduktu
    2. Metalurga linijas pagarinajums lidz Brivibas/Cukura krustojumam sakaraa ar apkartnes apbuvi un rupnicu/uznemumu buvniecibu
    3. Zalas birzes/Slimnicas atzars

  • 17.06.2019 16:26

    Ddd

    Un kad uz lidostu ies tramvajs?

  • 17.06.2019 17:22

    to Ddd

    Tas ir arpus pilsetas robezai, tas drizak Cimdeniekiem butu domats. Nav tur tadas pasazieru plusmam un daudzdzivoklu dzivojamo maju ari nav. Butu jau skaisti, bet parak trekni

  • 17.06.2019 17:26

    to DDD

    Uz lidostu??? Bet kāpēc ne uz Nīcu vai Palangu? Starp citu arī par Skandināvijas virzienu der padomāt! )))

  • 17.06.2019 18:37

    Liene89

    Tramvajs - visu mūsu nākotne!

  • 18.06.2019 01:00

    Pilsētas

    Желательно депутатам подумать о горожан. И вести номер 2… и провести линию трамвая до кладбища. Что приведет ближе чем ходить пешком народу.

  • 18.06.2019 06:03

    Mūsu nākotne !

    Par Nīcu un Palangu jau nu nevajag murgot, bet mīļie liepājnieki, saņemamies un uztaisam savu Liepāju par tramvaja pilsētu ar tīru gaisu un bez lielajiem pilsētas piesārņotājiem un kustības traucētājiem autobusiem , tomēr jau diezgan šaurajās un līkumotajās mūsu pilsētas ielās!!! Padomājiet,šie lielie dīzeļmonstri, ik pēc piecpadsmit minūtēm aiziet mums garām pa ielu izpūsdami gaisā šos netīros piesārņojuma mākoņus abpus pilsētai ,kura diemžēl ir stipri izstiepta, un mākonis viegli pārklāj pilsētu.Un tad kādam vēl ienāk prātā, ka malkas apkure piesārņo gaisu ... Un tā dienu no dienas un stundu stundā !Un to visu var atrisināt vienkāršā veidā - ar tramvaja kustības attīstību pisētā ! Tīrs gaiss, drošāka satiksme, arī nedaudz klusāk varbūt !!! Es domāju ka tas ir pārliecinošs nākotnes projekts un varētu tikt atbalstīts no Eiropas savienības piejūras pilsētā !!

  • 18.06.2019 07:44

    Skaidris

    Tieši tā ar kādu kravas tramvaju varet piegādāt arī preces veikalos uz tirgu, smagās mašīnas vispār nelaist pilsētā kuras brauc tikai tranzītā cauri lai brauc caur Otaņķiem.

  • 18.06.2019 07:58

    Vadims Kislovs

    Tad jau drīzumā gaidāms Liepājā kāds jauns miljonārs jo kā ES Kohēzijas finda līdzekļi tā kāds trekns ģelovars no Liepājas tiek Forbs sarakstos

  • 18.06.2019 09:40

    Lu'dzu lu'dzu

    Līdz dienvidu puses pilsētas robežai ! Kāpēc likvidēja tramvaja maršrutu ? Kesenfelda kunga dārgie apartamenti ! ! !

  • 18.06.2019 23:31

    senais

    auto jalauj braukt tikai pa briviba-ganibu,zirnu-zemnieku ilam. Citur visu parvadat var ratinu stumeji vai ezelisu dzineji, un gaiss tirs.

  • 19.06.2019 08:36

    smails

    Jēdzīgāk būtu investēt velosipēdu infrastruktūras attīstīšanā.

  • 21.06.2019 14:14

    Kad

    Kad beidzot būs tie zemās grīdas tramvaji???

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.