Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Jahtu ostas modernizācijas projekta vizualizācija.
Foto: Publicitātes

03.06.2019 Pārtraukts jahtu ostas iepirkums  (10)

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas rīkotais iepirkums par jahtu ostas infrastruktūras būvniecību pārtraukts. Pretendentu piedāvātās līgumcenas ievērojami pārsniegušas projektam paredzēto finansējumu, "Kurzemes Vārdam" skaidroja SEZ Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs Kaspars Poņemeckis.

Iepirkumā saņemti trīs piedāvājumi par līgumcenām, sākot no 692,4 tūkstošiem eiro līdz 995 tūkstošiem eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, taču SEZ plānotās projekta izmaksas ir aptuveni 400 tūkstoši eiro.

"Pārplānosim būvprojektu un projektu sadalīsim vairākās kārtās, to īstenojot pakāpeniski," norāda K. Poņemeckis. Taču, tā kā būs jāsludina jauns iepirkums, jahtu ostas būvniecību, visticamāk, pabeigs tikai nākamgad. Projekts, ko finansē Eiropas Savienības "Interreg" programma, jārealizē līdz nākamā gada maijam.

Igaunijas–Latvijas pārrobežu projektā "Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā" Liepājas SEZ pārvalde piedalās kā viens no sadarbības partneriem. Šajā projektā paredzēta Liepājas jahtu ostas modernizācija – jauna servisa ēka, rekonstruētas piestātnes u.c.