Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

17.04.2019 Pērn “Liepājas enerģijas” apgrozījums sasniedza 18,9 miljonus eiro

Uzņēmums SIA “Liepājas enerģija” 2018. gadā sasniedza 18,877 miljonus eiro lielu apgrozījumu un piesaistīja 53 jaunus klientus, informē uzņēmums sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ģirne.

Pērn uzņēmums ir veicis pilsētas siltumtīklu rekonstrukcijas darbus 4,6 kilometru garumā. Pieslēdzot jaunus objektus centralizētajai siltumapgādes sistēmai, izbūvēti siltumtīkli 1,4 kilometru garumā. Nelieli siltumtīklu posmi, kopumā 3,1 kilometru garumā, tika rekonstruēti dažādos pilsētas rajonos.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons stāsta, ka 2018. gadā “Liepājas enerģija” centralizētajai siltumapgādei pievienoja 53 jaunus objektus – lielākie no tiem ir trīs izglītības iestādes, tenisa halle un viens uzņēmums. No jaunajiem piesaistītajiem klientiem 45% ir privātmājas, 28% - daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, 21% - juridisko personu ēkas un 6% ir valsts un pašvaldības ēkas.

Pērn “Liepājas enerģija” nodokļos valsts budžetā ir samaksājusi 2,092 miljonus eiro. Uzņēmuma peļņa 2018.gadā bija aptuveni tādā pašā līmenī kā iepriekšējā gadā - 5,167 miljoni eiro, savukārt kapitālieguldījumi - 1,974 miljoni eiro. 

“Liepājas enerģija” no 1.aprīļa uzsāka jauno siltumtīklu izbūves darbu sezonu, lai turpinātu pilnveidot pilsētas siltumapgādes infrastruktūru un paaugstinātu tās drošību. Kopumā 2019. gadā plānots investēt 1.1 miljonus eiro centralizētājās siltumtrasēs - rekonstruēt 2,5 kilometrus siltumtrases.