Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Liepāju "Tallink" pārstāvim Jani Mekele (vidū) izrādīja Speciālās ekonomiskās zonas Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs Gatis Ginters un Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja vadītāja Inta Šoriņa.
Foto: Egons Zīverts

22.05.2019 "Tallink" pēta Liepāju  (28)

Mūsu pilsētu apmeklēja prāmju kompānijas "Tallink" produktu pārvaldības un galamērķa vadītājs Jani Mekele, lai izpētītu, vai nākotnē tā varētu kļūt par vienu no īso kruīzu pieturvietām.

Prāmju kompānijas pārstāvis Liepājā apskatīja pludmali, pilsētas centru, arhitektūru utt. "Parādījām visu to, ko iespējams apskatīt cilvēkam, kas pirmo reizi ir Liepājā, lai viņam rastos priekšstats par to, kas šeit ir tik īpašs," sacīja Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja vadītāja Inta Šoriņa.

Speciālās ekonomiskās zonas Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs Gatis Ginters piebilda, ka "Tallink" pārstāvis šeit ieradies ar domu, ka Liepāja nākotnē varētu iekļauties īso jeb divu nakšu kruīzu kartē, piemēram, prāmis vakarā atietu no Helsinkiem, nākamajā rītā piestātu Liepājā, kur pasažieri pavadītu visu dienu, pēc tam kuģis atkal dotos atpakaļceļā uz Somiju. Tāpēc viesim izrādīta Liepājas ostas infrastruktūra, arī prāmju terminālis.

"Kuģis, kas kursē šādā kruīzā, var uzņemt apmēram 1600 līdz 2500 pasažieru," sacīja SEZ pārstāvis.

J. Mekele "Kurzemes Vārdam" pauda, ka Liepāja ir atšķirīga no vietām, kurās viņš pēdējā laikā pabijis. Jautāts, vai šī pilsēta varētu būt interesanta somu tūristiem, "Tallink" pārstāvis atzina, ka tā nav pazīstams galamērķis Somijā – mūsu pilsēta tur būtu jāpopularizē vairāk.

AS "Tallink Grupp" ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. 2006. gada pavasarī tā atklāja pasažieru prāmja līniju Rīga – Stokholma.