Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: liepajniekiem.lv

13.08.2018 "Tosmare" vēl cer uz atveseļošanos  (1)

"AS "Tosmares kuģubūvētava" aktīvi sadarbosies ar iecelto administratoru, lai tiesā ar viņa piekrišanu panāktu tiesiskās aizsardzības procesa ierosināšanu," teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Minētais paziņojums biržā publicēts pēc tam, kad "Nasdaq Riga", reaģējot uz informāciju masu medijos par to, ka Kurzemes rajona tiesa pasludinājusi "Tosmares kuģubūvētavas" maksātnespēju, nolēma apturēt tirdzniecību ar kuģubūvētavas akcijām.

"Tosmare" informācijā biržai norādījusi, ka 8. augustā Kurzemes rajona tiesā Liepājā kompānija iesniegusi pieteikumu tiesiskās aizsardzības procesa uzsākšanai, "skaidri apliecinot vēlmi un gatavību turpināt AS "Tosmares kuģubūvētava" saimniecisko darbību un pildīt savas saistības pret kreditoriem".

"AS "Tosmares kuģubūvētava" vadība lūdz masu informācijas līdzekļu pārstāvjus ar izpratni uztvert izveidojušos situāciju un atbalstīt visai Liepājai svarīgā uzņēmuma atveseļošanās procesu," teikts kompānijas paziņojumā.

Jau rakstījām, ka pagājušonedēļ Kurzemes rajona tiesa Talsos pasludināja "Tosmares kuģubūvētavas" maksātnespējas procesu. Par kompānijas maksātnespējas procesa administratoru iecelts Ivars Meļķis.

Ar pieteikumu tiesā pret kuģubūvētavu vērsās SIA "Smare". Šis ir jau ceturtais uzņēmums, kurš šogad tiesā lūdzis atzīt "Tosmares" maksātnespēju.