Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Veikala "Lidl" atvēršana, visticamāk, notiks gada otrajā pusē.
Foto: Egons Zīverts

25.04.2019 Vasaras nogalē būs pabeigts  (50)

Veikala "Lidl" būvniecība Ganību ielā 182 norit raiti, iekļaujoties plānotajā termiņā. Paredzēts, ka jau maijā objektā sāksies iekšdarbi, "Kurzemes Vārdam" pastāstīja AS "UPB" pārstāve Ilze Rosicka. Liepājā būs pirmais šī zīmola veikals Latvijā, savukārt Rīgā pagājušogad uzsāka "Lidl" loģistikas centra būvniecību.

Būvlaukumu Ganību ielā līdzās degvielas uzpildes stacijai "Viada" ierīkoja pagājušā gada nogalē, savukārt celtniecības darbus "UPB"uzsāka šī gada sākumā.

"Šobrīd izbūvētas visas metāla un dzelzsbetona konstrukcijas. Ekspluatācijā ēka jānodod vasaras beigās," atzīmēja I. Rosicka.

Jau rakstījām, ka tirdzniecības ēkas platība būs 2324 kvadrātmetri, kā arī taps stāvvieta 3526 kvadrātmetru platībā. Būvniecības ierosinātājs ir SIA "Lidl Latvija", būvprojektu izstrādājis "Arhitekta G. Vīksnas birojs".

"Mazumtirdzniecības uzņēmums "Lidl", kas ir daļa no "Schwarz" mazumtirdzniecības grupas ar galveno mītni Nekarzulmā (Vācijā), ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. "Lidl" ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, tajā ir aptuveni 10 500 veikalu un vairāk nekā 150 loģistikas centru 29 valstīs. Kopējais darbinieku skaits sasniedz 260 000," teikts kompānijas mājaslapā.