Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ruslans Šuļga

15.05.2018 Aizdegas griestu lampa, no skolas evakuē simtiem bērnu  (4)

Portālam vairāki lasītāji šodien, 15.maijā, zvanīja un interesējās, kas atgadījies pilsētā, jo pa Liepājas ielām ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas sirēnām traucas operatīvo dienestu transportlīdzekļi.

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa, pulksten 10.18 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Liedaga ielu Liepājā, kur “trīsstāvu sabiedriskā ēkā bija nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka atklāšanas signalizācija”.

Portāls noskaidroja, ka trauksme izcēlusies Liepājas 2.vidusskolā. Ugunsdzēsēji glābēji, ieradušies notikuma vietā, konstatēja, ka ēkas pirmā stāva gaitenī, visticamāk, elektroīssavienojuma dēļ bijusi aizdegusies griestu lampa.

A.Strazdiņa, jautāta, cik nopietna bijusi nelaime, klāsta: “Degusi griestu lampa 0,01 m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.”

Un piebilst: “Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 220 cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja telpas, piedūmojums netika konstatēts un cilvēki varēja atgriezties ēkā.”