Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

13.05.2019 Apzog garāžas, šķūņus un auto  (2)

Valsts policijā saņemts ievērojams skaits iesniegumu par zādzībām, kas izdarītas gan no garāžām un šķūņiem, gan transportlīdzekļiem, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

10.maijā Valsts policijā saņemta informācija, ka Rudē no garāžas, to uzlaužot, nozagts krosa motocikls “Kawasaki”, trimmeris, krūmgriezis un dīzeļdegviela. Policijā uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

12.maijā saņemta informācija, ka Grobiņas novada Medzes pagasta Šķēdē no automašīnas “Škoda”, kas nav bijusi aizslēgta, nozagts maks, kurā atradušies gan dokumenti, gan nauda. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Šajā pašā dienā Liepājā, Raiņa ielā, konstatēts, ka atlauztas šķūnīša durvis un no tā nozagts vīriešu velosipēds un dārza galds. Policijā uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Bet Pāvilostas novada Sakas pagastā šajā dienā konstatēts, ka uzlauzts šķūnis un no tā aizvilkts vagons. Uzsākts kriminālprocess un tā ietvaros notiek izmeklēšana.