Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: Egons Zīverts

09.02.2019 Atļauto ātrumu pārsniedz pat vairāk kā par pussimts kilometriem stundā  (47)

Kopš šā gada 1.februāra Valsts policijas darbinieki Liepājā un apkārtnē 28 autobraucējiem noformējuši pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Trīs gadījumos atļautais ātrums pārsniegs ievērojami, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

6.februārī pulksten 9.50 kāds 1958.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “VW” Liepājā pa Jauno ostmalu virzienā no Brīvības ielas uz Parka ielas pusi, pārvietojoties ar ātrumu 83 km/h vietā, kur atļautais ātrums ir 50 km/h. Braucējs atļauto ātrumu pārsniedza par 33 km/h.

7.februārī ap astoņiem no rīta policijas darbinieki apstādināja automašīnu “BMW”, ar ko tās vadītājs – 1985.gadā dzimis vīrietis – Liepājā pa Brīvības ielu traucās ar ātrumu 93 km/h, par 43 km/h pārsniedzot šajā vietā atļauto ātrumu.

Bet 6.februārī vienos dienā Durbes novadā aizturēts 1991.gadā dzimis vīrietis, kurš ar automašīnu “Mercedes Benz” pa autoceļu A9 Liepāja – Rīga vārda vistiešākajā nozīmē “lidoja” – traucās ar ātrumu 122 km/h vietā, kur atļautais ātrums ir 70 km/h.

“Mercedes Benz” vadītājs, kurš par 52 km/h pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, ar naudas sodu cauri netiks – viņam piemērots vadītāja apliecības liegums.