Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

10.04.2019 Automašīnā atrod nelegālās cigaretes  (9)

Otrdien, 9.aprīlī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā, Brīvības ielā, apturēja kādu transportlīdzekli, kuru vadīja 1971.gadā dzimis vīrietis. Apskatot transportlīdzekli, tajā tika atrasti divi bloki ar cigaretēs bez Latvijas Republikas akcīzes markām, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Automašīna un tās vadītājs tika nogādāti Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, Liepājā, Bāriņu ielā 3, kur apskates laikā salonā tika konstatētas kopumā 11 000 cigaretes jeb 55 cigarešu bloki, kuri bija paslēpti gan zem sēdekļa, gan bagāžas nodalījumā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

“Minētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura likumpārkāpumiem,” piebilst policijas pārstāve.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ar akcīzes nodokli apliekamo preču iegādes, realizācijas, uzglabāšanas vai pārvietošanas (pārvadāšanas) noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7 100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvietošanai (pārvadāšanai) izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.