Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

05.11.2019 Autovadītājs reibumā sabojā pilsētas infrastruktūru; cerībā netikt pieķertam, notikuma vietu pamet  (9)

4.novembrī ap pulksten 16 Liepājā, pie Jāņa Čakstes laukuma, automašīna uzbraukusi stabam, ceļa zīmei, kā arī diviem apgaismes stabiem, tos bojājot. Kaut arī vadītājs negadījuma vietu pameta, policisti 1957.gadā dzimušo vīrieti aizturēja, turklāt noskaidrojās, ka viņš ir 2,18 promiļu reibumā.

Vaininiekam ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par negadījuma izraisīšanu, ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu un alkoholisko dzērienu lietošanu pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Par vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, piemēro naudas sodu no 70 līdz 700 eiro un var tikt atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem.

Par alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu lietošanu pēc satiksmes negadījuma piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem, informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.