Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

05.09.2019 Brīvības ielā "Volvo" automašīnas vadītāja nedod ceļu autobusam  (16)

Komentāri (16)

  • 05.09.2019 14:43

    exliepājnieks

    Atkal un atkal jāatkārtojas, sievietēm ar likumu jāaizliedz vadīt automašīnas.

  • 05.09.2019 14:56

    čoperis

    ..kārtējā bāba !

  • 05.09.2019 15:27

    a/vadītājs

    Kārtējais "idots" (Volvo) pie stūres, uz kreiso pusi galva negriežas.

  • 05.09.2019 15:59

    ugo

    Kāpēc nav pierakstīts,ka pārāk veca!!!

  • 05.09.2019 17:30

    Sieviete

    Vadu auto jau gadus padsmit, avārija ne viena. Kā sievietēm tā vīriešiem vecāki nav smadzenes izdalījuši, tā ka nemēram pēc dzimumiem bet gan pēc smadzeņu daudzuma un attīstības līmeņa.

  • 05.09.2019 17:50

    to

    Tādā vecumā sievietēm galvas negriežas ne uz vienu pusi, jo galvu pagriezt traucē mobilais telefons. Visi pārējie šoferīši ir apzinīgi, jo nekad nelieto mobilos telefonus vispār, procenti piecdesmit.

  • 05.09.2019 17:57

    to to

    visi pārējie apzinīgie šoferi vīrieši galvu nepagriež ari bez mobilā telefona, iekrampējušies sturē brauc pa vidējo joslu uz 45 km/h un jūtās baigie varoņi

  • 05.09.2019 17:59

    arī Sieviete

    Arī nobraukti 200 000km bez nevienas avārijas (ptu,ptu!). Un mācīja mani braukt fāteris :), tāpat kā arī nerakstītu autovadītāju uzvedības etiķeti. Turpretī daži labi memmīši gan brauc kā bābas un vēl uz ceļa prasa sievietēm palīdzību sava auto tehnisko problēmu risināšanai - lai vecene šiem vēl riepiņu palīdz uzpumpēt vai aķīti uzlādēt.

  • 05.09.2019 18:07

    to taisnība

    Bet pilsētas ielas nav ātrumtrase, kurš pirmais, labākajā gadījumā tolmetā, pa pilsētu nav jālido 60 - 70km/st!

  • 05.09.2019 18:37

    mammmma

    Statistiski vīrieši vairāk izraisa avārijas! Kurš tad te ir tas dzimums, kam nebūtu pie stūres jābrauc? Bet ko, nu... labāk dalīt dzimumos vadītājus, vēl tik tautību vajadzēja piesaukt un reliģiju ar pa virsu!

  • 05.09.2019 19:33

    volvo

    Līdzjūtība auto brālītim. Ž'ēl skaistuli Bet ļoti populārs modelis, rezerves daļas labi pieprasītas.

  • 05.09.2019 20:31

    Ierodos

    Tā bija valsts ierēdne, tā viņai vajadzēja, viņa ņēma daudz kukuļus

  • 05.09.2019 21:01

    Aķītis

    >arī Sieviete
    Nāc mani uzlādē! Cik mašīnai ir fāzes!?

  • 06.09.2019 15:04

    exliepājnieks

    mammmma , tu to savu statistiku vari ietīt šmucpapīrā, ko tu bāba bāzies visur ar savu statistiku. It visur kur paskaties sievietes neprot braukt untas jāatspoguļo ar likumu kas aizliedz sievietēm bez vīrieša atļaujas un plus stingras, jo stingras uzraudzības vadīt trasporta līdzekļus. Sieviešu parkošanās vispār ir totāla katastrofa. Braucot raustās, krustojumies kavējas, pārkārtojas pa joslām kā pagadās, nu šausmas vien ir.

  • 06.09.2019 17:06

    abc

    to taisniba: kāpēc tev ir telefons ar 4 RAM un 4G ??? Un lūri jau uz 5G?? Kur steidzies ???

  • 07.09.2019 18:42

    ilo

    Laikam ziņas komentētājiem viss prāts izpūsts un nav ko ēst, ja tik pretīgi var spriest par nelaimē nonākušu cilvēku, nesaktoties uz dzimumu, vecumu un ieņemamo amatu. Lai jums laba veselība!

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.