Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: Ruslans Šuļga

13.05.2019 Cieš skrituļotājs un elektroskūterists  (3)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kurzemē reģistrēti 43 ceļu satiksmes negadījumi, piecos gadījumos ir cietuši cilvēki. Arī mūspusē vairākos negadījumos cietuši satiksmes dalībnieki, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

10.maijā pulksten 15.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka satiksmes negadījums, kurā cietis cilvēks, noticis Vecajā ostmalā. Ieradušies nelaimes vietā, policisti konstatējuši, ka sadūrusies automašīna “Audi”, ko vadījis 1988.gadā dzimis vīrietis, ar 1993.gadā dzimušu vīrieti, kurš pārvietojies ar elektrisko skrituļdēli.

Negadījumā cietis skrituļotājs. Viņš ar traumām nogādāts stacionārā.

11.maijā pulksten 21.05 negadījums noticis Priekulē, Vaiņodes ielā. 1960.gadā dzimis vīrietis, vadot velosipēdu, nobraucis no ceļa grāvī, kur apgāzies un guvis sasitumus.

12.maijā desmit minūtes pēc astoņiem no rīta Liepājā negadījumā cietis elektroskūtera vadītājs. Braucot pa Lielo ielu, 1989.gadā dzimušais vīrietis nav novaldījis transportlīdzekli un iebraucis mājas sienā. Vīrietis stacionēts.

Tajā pašā dienā ap pulksten 15 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka negadījums noticis Liepājā, M.Ķempes ielā. Tur 2007.gadā dzimis jaunietis izlēcis no braucoša tramvaja, kā rezultātā guvis traumas. Cietušais nogādāts stacionārā.