Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: liepajniekiem.lv

04.02.2019 Dūšā un bez tiesībām  (1)

Kopā ceļu satiksmes jomā Liepājā un apkārtnē aizvadītās nedēļas nogalē noformēti 72 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 11 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvu braukšanu, bet divi par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē.

Svētdien, 3.februārī, pusstundu pēc pusnakts Liepājā, Krūmu ielā, policijas darbinieki apstādinājuši automašīnu “Opel Astra”, ko stūrēja 1953.gadā dzimis vīrietis, kurš, iespējams, bija alkohola reibumā, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Tā kā vīrietis uz vietas no alkohola pārbaudes atteicies, tad viņš nogādāts medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt tās pašas dienas vakarā pulksten 21.45 Liepājā, Jūras ielā, apstādināta automašīna “Audi”, ko 1989.gadā dzimis vīrietis vadīja ne vien būdams alkohola reibumā, bet arī bez tiesībām. Tās viņš likumā noteiktā kārtībā vispār nav ieguvis.

Šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess.