Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ieva Lūka/LETA

04.11.2019 Ganību ielā uz gājēju pārejas notriec sievietes ar bērnu  (33)

Brīvdienās mūspusē notikušas vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši cilvēki.

1.novembrī pulksten 12.50 Kalvenes pagastā smagā automašīna "Volvo", kuru vadīja 1984. gadā dzimis vīrietis, saskrējusies ar transportlīdzekli "Opel". Negadījumā cieta 1950. gadā dzimušais vieglās automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība, informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Notikuma vietā bija piesaistīti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kas likvidēja eļļas noplūdi no smagās automašīnas un ar absorbenta palīdzību sakārtoja brauktuvi.

Svētdienas pēcpusdienā Liepājā, Ganību ielā, 1936. gadā dzimis automašīnas "Audi" vadītājs uz gājēju pārejas notriecis divas 1989. gadā dzimušas sievietes ar bērnu ratiem, kuros atradās 2018. gadā dzimusi meitenīte. Medicīnas iestādē nogādātas sievietes ar bērnu, bet par notikuša Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

3.novembrī ceļu satiksmes negadījums noticis arī Kuršu laukumā, kur 1980. gadā dzimis automašīnas "Mazda" vadītājs uzbraucis 1975. gadā dzimušam gājējam, kurš nogādāts medicīnas iestādē un, kā ziņo policija, iespējams, bijis reibumā.

Negadījums bez cietušajiem 1.novembrī noticis Grobiņas pagastā, kur 1995. gadā dzimis "Audi" vadītājs neievēroja drošu braukšanas ātrumu un distanci, tādējādi izraisot sadursmi ar priekšā braucošo traktoru. Avārijas vaininiekam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.