Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

25.10.2019 Iereibis vīrietis skandalējas spēļu zālē  (12)

Ceturtdien, 24.oktobrī, neilgi pēc pusnakts Valsts policijas darbiniece videonovērošanas kamerā pamanījusi, ka Liepājā, pie kādas spēļu zāles pilsētas centrā, norisinās konflikts. Aptuveni pēc minūtes gan konflikts beidzies un personas atgriezušās spēļu zālē, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas amatpersonām ierodoties notikuma vietā, bijis redzams, ka viens no vīriešiem atradies acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī, tāpat viņš lamājies ar rupjiem lamuvārdiem krievu valodā, skaļi uzvedies un provocējis bāra klientus un bārmeņus.

Vīrietis atteicies pamest bāra telpas un traucējis sabiedrisko kārtību un iestādes drošību.

Par to vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms).

Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu no 70 līdz 500 eiro, norāda M.Šeršņova.