Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Neskatoties uz svētdien notikušo zādzību, vakar jau no paša rīta veikaliņš bija atvērts pircējiem.
Foto: No personīgā arhīva

13.08.2019 Jūrmalas parkā apzagts uzņēmuma "Tāfele" kiosks  (17)

Naktī uz svētdienu Liepājā, Jūrmalas parkā, pie Porziņģa basketbola laukuma, garnadži aplaupījuši uzņēmuma SIA "Tāfele" kiosku, kurā tirgo našķus un bezalkoholiskos dzērienus.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova "Kurzemes Vārdam" apstiprināja: "11. augustā pulksten 9.50 saņēmām informāciju, ka, atspiežot vaļā loga rūti, zagļi iekļuvuši tirdzniecības kioskā Jūrmalas parkā un nozaguši dažādus dzērienus. Pagaidām vēl vainīgās personas nav aizturētas un policijā tiek skaidroti notikušā apstākļi."

Uzņēmuma īpašnieks Kristaps Herbsts laikrakstam pastāstīja, ka zādzība esot notikusi laika posmā no pulksten 23 līdz pulksten 9 svētdienas rītā. "Par garnadžu veikumu esmu ziņojis policijai, taču pagaidām vēl nav informācijas, ka vainīgie būtu aizturēti. Manuprāt, noziegumu pastrādājušas mazgadīgas personas, tomēr jāatzīst, ka tas paveikts ļoti prasmīgi – izcelti kioska logi un tādā veidā iekļūts iekšā. Materiālie zaudējumi nav lieli – nozagta preču kaste, kurā atradās dzērieni, kā arī mīklas bļoda vafeļu gatavošanai. Kas zina, varbūt zagļi vēlas nodarboties ar vafeļu gatavošanu," sacīja K. Herbsts. Uzņēmuma īpašnieks lūdz palīdzēt noķert neliešus un, ja kādam ir jebkāda informācija par iespējamām vainīgajām personām, ziņot policijai.