Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

23.04.2019 Konfliktus ar nažiem risina gan vīri, gan sievas  (4)

Lieldienu brīvdienās mūspusē vairāki konflikti risināti ar nažiem. Liepājā sadurta sieviete, bet Aizputē divi kungi savainojuši viens otru, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

19.aprīlī pulksten 19.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Grīzupes ielā, miesas bojājumi nodarīti 1989.gadā dzimušai sievietei. Konstatēts, ka savstarpēja konflikta laikā  sieviete guvusi durtu brūci mugurā. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Notikuma vietā policijas darbinieki par sievietes saduršanu aizturējuši otru sievieti – 1974.gadā dzimušu kundzi. Pret viņu policijā uzsākts kriminālprocess.

Savukārt 20.aprīlī Valsts policijā saņemta informācija, ka Aizputē, Zvaigžņu ielā, izcēlies konflikts starp diviem kungiem – 1985.gadā un 1998.gadā dzimušiem vīriešiem.

Konflikta laikā vīrieši viens otram ar nažiem savainojuši kājas. Arī abi cietušie vīrieši stacionēti. Un arī par šo gadījumu policijā uzsākts kriminālprocess.