Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Egons Zīverts

19.07.2019 Lūdz atsaukties aculieciniekus vardarbīgam konfliktam pludmalē  (17)

Pagājušā mēneša  beigās, naktī no 29.jūnija uz 30.jūniju ap pulksten 03.30 Liepājā, pludmales kafejnīcas/bāra “7. Līnija” apmeklētājam konflikta laikā ar citu personu tika nodarīti miesas bojājumi, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Noskaidrots, ka uz cietušo tika izdarīts žņaugšanas paņēmiens, kā rezultātā viņam iestājās bezsamaņas stāvoklis un tika nodarīti miesas bojājumi. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē. 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, kuri varētu sniegt jebkādu informāciju par notikušo un konfliktā iesaistītajām pusēm. Tāpat aicinājums vīrieti, kurš nodarīja miesas bojājumus cietušajam, pieteikties policijā. 

Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, zvanot darba dienās no pulksten 8 līdz 16.30 pa tālruņa numuru 63404654, vai arī pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā.