Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Ruslans Šuļga

14.08.2019 "Mercedes Benz" saskrienas ar stirnu  (1)

14.augustā ap pulksten 1 Durbes novada Tadaiķu pagastā uz Liepājas šosejas notikusi sadursme – automašīna "Mercedes Benz", kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis, saskrējusies ar uz ceļa uzskrējušu meža zvēru – stirnu.

13.augustā pulksten 16 Cieceres un M.Ķempes ielas krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā notikusi divu automašīnu sadursme – "Volvo", kuru vadīja 1962.gadā dzimis vīrietis un "Volkswagen Golf", kurai pie stūres bija 1978.gadā dzimusi sieviete. Tūlīt pēc negadījuma nevienam medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama, tiesa, pēcāk Liepājas Reģionālās slimnīcas Traumpunktā vērsās "Volkswagen Golf" vadītāja.

Vēl viena divu automašīnu sadursme tajā pašā dienā notikusi Aizputes novada Cīravas pagastā – 1958.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli "Scania", neievēroja drošu braukšanas distanci un izraisīja sadursmi ar automašīnu "Opel", kurai pie stūres bija 1992.gadā dzimusi sieviete. Arī viņa pēc negadījuma vērsusies pēc palīdzības Traumpunktā, informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.