Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

07.06.2019  Nedod ceļu tramvajam  (22)

Komentāri (22)

  • 07.06.2019 11:16

    44,

    Ar nepacietību Liepājā gaidām jaunos trambaja vagonus !

  • 07.06.2019 11:49

    88rising

    ar vienu behu mazāk =)

  • 07.06.2019 11:59

    rupeklis

    Nu pzd ,,tik daudz tramvaju saradusies ,ka pat bembim nav ku pabraukt))

  • 07.06.2019 12:01

    norka

    Visvairāk tracināja tie , kas brauca garām tik aizrautīgi filmēja cita cita cilvēka nelaimi , ka paši rada avārijas situācijas !

  • 07.06.2019 12:15

    URÁLS

    Man visur priekśroka...bums! Vairs nééé!

  • 07.06.2019 13:13

    Jakutīnc

    Drīkst minēt? Aklajam kroplēnam tiesības neatņems.

  • 07.06.2019 13:15

    Filmētāji

    Ārpus Latvijas, angliski runājošās zemēs, šos filmējošos ākstus sauc par RUBBERNECKERS vai, latviski, GUMIJKAKLI.

  • 07.06.2019 13:39

    pilnīgs čau

    kāda tur nelaime, viens atsaldenis mazāk

  • 07.06.2019 14:13

    to norka

    Tā nav nelaime, tas ir stulbums! Tu taču redzi, ka uz brauktuves ir sliedes, tātad, ir kaut kur arī tramvajs :)

  • 07.06.2019 14:26

    Pacančiks

    Būtu man tik kruta beha, es ar nedotu ceļu nevienam.

  • 07.06.2019 15:02

    Idiotam

    Ka var redzet sliedes, ja tie atrodas zem udens???

  • 07.06.2019 15:20

    laikam

    Ko viņš var redzēt ja sānu stikli visi ir tumši tonētie?

  • 07.06.2019 15:25 IP: **.***.***.39

    to norka

    tā nav nelaime,bet neizaudzis tizls bembists.Ja neredz tramvaju nu ko lai saka bembisti atkal izceļas.

  • 07.06.2019 15:26 IP: **.***.***.39

    to idiots

    nu riktīgs idiots,vai braucot tev jāmeklē sliedes jeb laikus jāpamana liels trambulis.

  • 07.06.2019 15:50

    totonorka

    Iekāpjot Bmw,aizverot durvis un nospiežot start pogu uzreiz atveras pavisam cita pasaule ... tur nav ne tramvaji ne cp ne arī citi briesmoņi ...

  • 07.06.2019 16:01

    Irjauok

    Nepatīkami visiem. Galvenais, ka bez cietušajiem!

  • 07.06.2019 17:50

    upssss

    Stulbi, vienkārši čalim nepaveicās. Kam negadās.

  • 07.06.2019 17:54

    norka

    Protams , neredzēt tramu ir stulbi , BET ar katru no Jums var gadīties kaut kas līdzīgs , un ko tad par to tu rakstītu . Bet domās , jau ar mani - nu nekad .

  • 07.06.2019 18:11

    bambists

    a es jūs visus pi... un trallin!!!

  • 07.06.2019 18:35 IP: **.***.***.39

    kas minēja ka tā

    ir nelaime nu nav tā nekāda nelaime tā ir bembistu diagnoze.Cik aklam jābūt cilvēkam lai neredzētu trambuli-nav jau skudra.

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.