Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Kaut arī sadursmē automašīnas tika sadauzītas visai ievērojami, par laimi, nopietnas traumas neviens neguva.
Foto: Valsts policija

04.07.2019 Nedod ceļu un izraisa avāriju  (42)

Trešdienas pēcpusdienā Liepājā, Vaiņodes un Ganību ielu krustojumā notika divu automašīnu "BMW" sadursme, pēc kuras cieta četri cilvēki. Viens no negadījuma aculieciniekiem portālam apgalvoja, ka tobrīd minētajā krustojumā nedarbojās luksofors.

Valsts policijas pārstāve Signe Šteiberga pastāstīja, ka negadījums 3.jūlijā noticis īsi pēc pulksten 15 un sadursmē iesaistītas – automašīnas "BMW 320" un "BMW 530", kurām pie stūres bija attiecīgi 1992. un 1990.gadā dzimušas sievietes. ""BMW 320" vadītāja nedeva ceļu pa Ganību ielu braucošajai automašīnai un izraisīja satiksmes negadījumu, kurā cieta četri cilvēki. Traumas guva abas vadītājas un divi bērni – dzimuši 2013. un 2018.gadā. Cietušie ārstējas mājās," pauda S.Šteinberga, piebilstot, ka viņai neesot informācija, vai tobrīd krustojumā nav darbojies luksofors. Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.

"Īsi pirms satiksmes negadījuma tur šķērsoju gājēju pāreju un ievēroju, ka nedarbojas luksofors. Pie sevis nodomāju – šeit taču ir ļoti intensīva automašīnu plūsma, un tas ir bīstami. Teju tūlīt pēc tam, kad biju šķērsojusi ielu notika spēkratu sadursme," sacīja negadījuma aculiecinieks.