Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

23.04.2019 Negadījumos cieš divriteņu braucēji

Lieldienu brīvdienās mūspusē notikuši 34 satiksmes negadījumi. Vairākos cietuši cilvēki. Šoreiz mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki – velosipēdisti, motobraucēji un kvadriciklisti, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

18.aprīlī ap deviņiem vakarā Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Brīvības un Slimnīcas ielas krustojumā ar velosipēdu kritusi 1953.gadā dzimusi sieviete, kura guvusi traumas.

Tās pašas dienas izskaņā aptuveni stundu pirms pusnakts Valsts policijā no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta saņemta informācija, ka ap desmitiem vakarā negadījums ar cietušo noticis Dunikā.

1988.gadā dzimis vīrietis, vadot mopēdu, kritis un guvis traumas. Cietušajam konstatēts arī alkohola reibums, taču no medicīniskās palīdzības vīrietis atteicies.

19.aprīlī ap pieciem pēcpusdienā Valsts policijā saņemta informācija, ka avārija, kurā cietis cilvēks, notikusi Durbes novada Vecpils pagastā. 1996.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu, kritis un guvis traumas. Viņš stacionēts.

Tās pašas dienas izskaņā, aptuveni pusstundu pirms pusnakts, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki informējuši Valsts policiju, ka negadījums ar vairākiem cietušajiem noticis Priekules novada Virgas pagastā.

Noskaidrots, ka cietušie ir 1992.un 1971.gadā dzimuši vīrieši. Viņi braukuši ar kvadriciklu, krituši un guvuši miesas bojājumus. Mediķi abiem konstatējuši arī alkohola reibumu.

Policijā par pēdējo negadījumu uzsākta administratīvā lietvedība.