Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Lasītājs

04.02.2019 Negadījumos iekuļas autobusi  (7)

Sestdien, 2.februārī, satiksmes negadījums noticis Liepājā, Ganību un Vaiņodes ielas krustojumā, ziņo lasītāji. Sadūries vieglais auto ar autobusu.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova pastāstīja, ka negadījums Ganību un Vaiņodes ielas krustojumā noticis pulksten 21.20 un to izraisījis autobusa vadītājs. Maršruta autobusa “Solaris” šoferis bijis sajaucis maršrutus. Lai kļūmi novērstu, viņš uzsācis kustību atpakaļgaitā un uzstūmies automašīnai “BMW”. Cilvēki negadījumā nav cietuši. Autobusa vadītājam noformēts pārkāpuma protokols.

Vēl viens negadījums, kurā iesaistīts maršruta autobuss un automašīna “BMW”, noticis 1.februārī ap astoņiem no rīta Brīvības un Esperanto ielas krustojumā, piebilst policijas pārstāve. Arī šajā negadījumā cilvēki nav cietuši. Vadītāji uz vietas noformējuši saskaņoto paziņojumu.

Kopumā aizvadītās nedēļas nogalē Kurzemē reģistrēti 24 ceļu satiksmes negadījumi. Liepājā un apkārtnē reģistrēti 9 satiksmes negadījumi, kuros cilvēki, par laimi, nav cietuši.

Kāda avārija notikusi, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku. Cietuši nav ne cilvēki, ne zvērs. Vien transportlīdzeklim bojāts priekšējais lukturis un atdurstienis.

Kādā citā negadījumā sieviete Liepājā, K.Zāles laukumā, izbraucot no tirdzniecības centra “Ostmala” pazemes stāvvieta, uzbraukusi vārtiem.

Bet divos gadījumos transportlīdzekļu vadītāji uzbraukuši stāvēšanai novietotiem auto, tos bojājot.