Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.02.2019 Negriež ceļu tramvajam  (18)

Komentāri (18)

  • 12.02.2019 14:29

    Es

    Kārtējo reizi pierādās tas, ka Liepājā neprot vadīt auto. Pilsēta ir maza un satiksme nav intensīva. Un, joprojām, pamanās izraisīt stulbus negadījumus. Kā varēja neredzēt tramvaju? Neskatoties! Šijā krustojumā ir obligāti jāpārliecinās pirms šķērsot sliedes. Cik jau šo negadījumu ir bijuši gada laikā, kad nedod ceļu tramvajam... Jāapdomā, vai ir vērts iegādāties jaunos. Tie tak būs sasisti jau pormajā dienā. Un lielais piķis izmests miskastē

  • 12.02.2019 15:30

    Tu

    Pilsēta ir visai liela Baltijas mērogā, satiksme brīžiem pat ļoti intensīva. Konkrētais krustojums ir ļoti nepārredzams, it sevišķi no centra puses braucot ir grūti redzēt tajā pašā virzienā braucošu tramvaju. Tur vajadzētu sensoru luksoforu, kas, tuvojoties tramvajam, iedegtu Ūliha ielai sarkano.

  • 12.02.2019 15:43

    Vinnss

    Liepāja ir maza pilsēta un nav tur nekāda intensīva satiksme.

  • 12.02.2019 16:11

    To "Tu"

    Liepājā un intensīva satiksme? Smieklīgi! Varētu uzskatīt, ka Rīgā ir intensīva satiksme. Un Rīga, salīdzinājumā ar citām Eiropas pilsētām, ir nieks. Pirms iebraukšanas Rīgā, drošvien, pārsēdies un dod citam vadīt auto. Jo, ja Liepājā ir intensīva satiksme, tad Rīgā ir kosmoss priekš Tevis.

  • 12.02.2019 17:15

    mario

    Liepāja ir pilsētas lauku ciemats ar tranvaja tiltu kur automašīnas brauc pa tranvaja sliedēm.Rodas jautātajums priekškam bij vajadzīgs tilta paplašinašana ja reālalabuma nav. Tāpat tie remont darbi uz parbrauktuves ,reāli nekas jau nemainīsies.

  • 12.02.2019 17:50

    To mario

    Tu taču rakstīt pat nemāki, TRANVAJ..

  • 12.02.2019 19:18

    Ronis,

    Uz tilta tranvaja jau paradas tranvaja sliedes bedrites no tanvaja.Driz bus bedres.

  • 12.02.2019 20:25

    Tranvajs

    Cik stulbam, vai aklam ir jābūt, lai neredzētu tramvaju!? Varbūt tas pāķis nemaz nezina, kas tas tāds ir!?

  • 12.02.2019 21:25

    44

    nav nekāds pāķis , 80 gadīgs večuks , pazīstu , nu laiks jau būtu likt tos ratus pie miera , bet krustojums patiesībā ir stulbs , var kaklu izmežģīt braucot no Uliha uz Klaipēdas ielu, kad taisīja to pāreju , varēja krustojumu ar pielabot , pagriežot pirms metriem 20 perpendikulāri Klaipēdas ielai , tad būtu pārskatāms bez liekas piepūles .

  • 12.02.2019 22:05

    Tranvajs

    >44
    Krustojums ir sūdīgs braucot no centra, bet tur bija tikai jāpaskatās spogulī! Ja pat tik daudz nevar, tad nav ko vairs braukt!

  • 12.02.2019 22:38

    parasts pensikis

    acis ka bulla pauti un pa divi soli neredz baznicu

  • 13.02.2019 08:38

    vovej

    nopirkšu ļitakus

  • 13.02.2019 09:14

    Tranvajam

    Tu droši vien nosprāgsi ātrāk un līdz 80 nenovilksi, tāpēc arī nekad nesapratīsi 80 gadīgu cilvēku. Bet žēl, tev tas derētu.

  • 13.02.2019 09:18

    Vispār

    Tur jau tā ir, problēmas ar nesakārtotību "pareizās" saregulēšanas tai krustojumā, iepretīm x salai, un šinī gadījumā tur tā vienmēr parasti notiek, kurš pirmais, tramvajs vai tu sķērsosi, ja vēl kāds "aklais" neredz savu trajektoriju uz ielas, ka mauc pa vidu!

  • 13.02.2019 10:39

    regulāri

    Tas ir nesakārtots krustojums..Braucot centra virzienā ap plkst pieciem pus sešiem, ziemas laikā kad bija tumšs un aiz muguras rinda ar mašīnām spogulī redzēt sliedes ir nereāli, un ja vēl vieglajam aiz muguras gadās busiņš, kura lukturis iespīd spogulī..sanāk apžilbt un braukt uz čuju pār sliedēm, tramvaju gaismas arī nav diezko spožas..

  • 13.02.2019 12:30

    Liene 89

    Izdzirdot vārdu tramvajs, domās uzreiz iztēlojos to debilo, aprobežoto vadītāju.

  • 13.02.2019 16:22

    To "Regulāri"

    Šajā gadījumā, tramvajs var atrasties "aklajā zonā" un vienalga, spīdina vai nespīdina Tev spogulī, ir jāpagriež galva, lai pārliecinātos par drošu sliežu šķērsošanu. Autoskolā māca tādas lietas. Varbūt, tiesības esi nopircis?

  • 13.02.2019 20:36

    Tranvajs

    >Tranvajam
    Ko citiem novēli, to saņemsi 10 kārtīgi atpakaļ! Novēlu tev nenosprāgt līdz 200 gadiem!

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.