Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: liepajniekiem.lv

14.05.2019 No neaizslēgta auto pazūd mantas

13.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Durbes novada Tadaiķu pagasta Lieģos apzagta kravas automašīna, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

No transportlīdzekļa “Scania” kabīnes, kas nav bijusi aizslēgta, pazudusi virsjaka, kurā atradies vadītāja maks ar dokumentiem un naudu.

Šis nav pirmais gadījums pēdējās nedēļas laikā, kad apzagts neaizslēgts transportlīdzeklis. “Valsts policija atkārtoti aicina iedzīvotājus sargāt savus īpašumus un slēgt ciet durvis automašīnām, kā arī logus neatstāt atvērtus,” tā policijas pārstāve.

Un turpina: “Tāpat atgādinām, ka automašīnas salonā atstātās mantas ir kārdinājums zagļiem. Lai izvairītos no zādzībām, aicinām neatstāt automašīnas salonā vērtīgas lietas. Tas pats attiecas uz jebko, kas zaglim varētu šķist vērtīgs – kaut vai pārtikas maisiņš. Lai gan zagļa guvums no pārtikas maisiņa nebūs liels, taču aizslēgtai automašīnai šādos gadījumos ir izsists stikls, kas jau ir mantas bojāšana un lielāks zaudējums īpašniekam.”