Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

13.08.2018 No piedūmotas pirts izglābj cilvēku

Svētdien, 12.augustā, pirms diviem dienā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Liepāju, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirtī, portālam pastāstīja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka pie ēkas piebūvētā pirtī deg malka 8 m2 platībā. No piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji glābēji evakuēja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Dažas minūtes pirms trijiem dienā ugunsgrēks likvidēts.

Puspiecos šajā pašā dienā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Atmodas bulvārī Liepājā, kur dega divstāvu neapsaimniekotas ēkas grīda 1 m2 platībā. Pulksten 17.15 ugunsgrēks likvidēts.

Bet minūti pirms desmitiem šīs dienas vakarā saņemts izsaukums uz Durbes novada Vecpils pagastu, kur nekontrolēti dega ugunskurs ar sadzīves atkritumiem 20 m2 platībā. Pusstundu pirms pusnakts ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā aizvadītajās brīvdienās VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma 28 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Savukārt visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 168 izsaukumus – 48 uz ugunsgrēku dzēšanu un 96 uz glābšanas darbiem, bet 24 no izsaukumiem bija maldinājumi.