Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: LETA

06.02.2019 Nozieguma vietā aiztur būvmateriālu veikala apzadzējus  (3)

Valsts policija saņēmusi iesniegumus par vairākām mūspusē pastrādātām zādzībām no tirdzniecības vietām. Viena no zādzībām ir vērienīga, bet ļaundarus izdevies aizturēt uz karstām pēdām, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Otrdien, 5.februārī, ap pulksten 19 Valsts policijā saņemta informācija, ka kādā no būvmateriālu preču veikaliem Jaunliepājā pastrādāta vērienīga zādzība – nozagti dažādi būvmateriāli 1000 eiro vērtībā.

Likumsargi, operatīvi reaģējot un nekavējoties ierodoties tirdzniecības vietā, turpat nozieguma vietā uz karstām pēdām aizturēja divas personas - 1992.un 1986.gadā dzimušus vīriešus. Abu likumpārkāpēju nozagtā prece atdota atpakaļ veikalam, bet pret zagļiem policijā uzsākts kriminālprocess. 

Vēl pirmdien, 4.februārī, Aizputē aizturēts 1968.gadā dzimis vīrietis, kurš apzadzis divus veikalus, katrā no tiem nozogot preces aptuveni 9 eiro vērtībā. Policijā pret garnadzi uzsākts kriminālprocess.