Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

17.05.2019 Papildināts – Aptur iereibušus braucējus  (2)

17.maijā ap pulksten 06.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot 1905.gada ielā, ievēroja automašīnu "Audi", kura atpakaļgaitā izbrauca no ēkas pagalma, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Jau iepriekš Pašvaldības policijas darbinieki bija ievērojuši, ka automašīna bija novietota stāvēšanai pretēji atļautajam braukšanas virzienam posmā starp Tirgus un Raiņa ielām, kur atļauta vienvirziena kustība. Apturot automašīnu un uzrunājot automašīnas vadītāju, tika konstatēts, ka vadītāja izelpā ir jūtama specifiska alkohola smaka, kā arī pats autovadītājs nenoliedza, ka ir lietojis alkoholisku dzērienu.

Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policijas ekipāža, kurai tika nodots iereibušais autovadītājs lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova pastāstīja, ka pulksten 6.34 Valsts policijā no Pašvaldības policijas saņemta informācija par 1905.gada ielā apturēto automašīnu “Audi”.

“Veicot alkohola pārbaudi autovadītāja izelpā, tika konstatēts, ka 1967.gadā dzimušais vīrietis ir 1,46 promiļu alkohola reibumā,” tā Valsts policijas pārstāve. Viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītajā diennaktī Kurzemē kopā ceļu satiksmes jomā noformēti 65 administratīvo pārkāpumu protokoli. Mūspusē divi protokoli noformēti par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Otrs dzērājbraucējs aizturēts 17.maijā ap diviem naktī Liepājā, Atmodas bulvārī. Tur 1981.gadā dzimis vīrietis vadījis velosipēdu, būdams 1,15 promiļu reibumā.

Arī dzērājvelosipēdistam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.