Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

12.08.2018 Papildināts – Dzēšot neapsaimniekotu ēku, cietis ugunsdzēsējs  (18)

Naktī uz svētdienu, 12.augustu, portāls saņēma informāciju, ka nopietna ugunsnelaime izcēlusies pie Tosmares kanāla. Kā vēstīja lasītāji, uz notikuma vietu ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas sirēnām steidzis ļoti liels operatīvo dienestu skaits, kā arī visā apkaimē bijusi jūtama dūmu smaka.

Kā portālam 12.augustā ap pulksten 10 pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše, 11.augustā pulksten 23.33 VUGD saņēma izsaukumu Liepājā par to, ka neapsaimniekotā ēkā ir izcēlies ugunsgrēks un ir jūtams stiprs piedūmojums.

Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties izsaukuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota ēka un saistībā ar lielo vēju, liesmas strauji izplatās.

“Pulksten 4.19 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, kurā 1000 m2 platībā dega ēka un tās jumts, lokalizēt,” tā VUGD pārstāve.

Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nogādāts slimnīcā tālākai apskatei.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše informēja, ka paaugstinātās bīstamības ugunsgrēku Ģenerāļa Baloža ielā, kur ar atklātu liesmu dega neapsaimniekotas ēkas trešais stāvs un jumts, pilnībā likvidēt izdevās tikai svētdien, 12.augustā, pulksten 20.22.

____________________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu "Piedalies satura veidošanā!". Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.