Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

13.09.2019 Papildināts - Liepājā vairākos krustojumos uz ceļa ir slidīga viela, kas apgrūtina braukšanu  (37)

Piektdien, 13.septembrī, uz laiku Liepājā vairākās ielās bija apgrūtināta, bīstama braukšana, jo atsevišķās vietās bija izlijusi slidīga viela, iespējams, zivju eļļa.

Liepājas Komunālai pārvaldei, piesaistot uzņēmuma "Tranzīts L" darbiniekus, dažu stundu laikā ielas tika nokaisītas ar grants un smilšu maisījumu, tādējādi novērošot bīstamību ceļu satiksmē.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova portālam liepajniekiem.lv pastāstīja, ka informāciju par uz pilsētas ielām nonākušu slidīgu vielu saņemta ap pulksten 13 un par to ziņots Komunālai pārvaldei.

"Pagaidām nevaru apstiprināt, ka uz ielām bija izlijusi zivju eļļa. Taču ir piefiksēta kravas automašīna, no kuras šī viela tecējusi, kā arī tās vadītājs kravu ir nostiprinājis. Valsts policijā tiek lemts par administratīvās lietvedības uzsākšanu."

Tāpat viņa atzina, ka policijas darbinieki bīstamajās vietās esot uzraudzījuši satiksmi un neviens negadījums šī iemesla dēļ nav konstatēts.    

"Pilsētas ielas vairākos ceļa posmos "Tranzīts L" darbinieki grants un smilšu maisījumu kaisīja ar rokām un lāpstām, tika piesaistītas trīs automašīnas. Bīstamās vietas jau ir nokaisītas, taču, ja būs nepieciešamība, darīsim to vēlreiz," piektdienas pēcpusdienā teica Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

Ne no Komunālās pārvaldes, ne Valsts policijas portālam neizdevās noskaidrot, no kāda uzņēmuma kravas automašīnas slidīgā viela nonākusi ielās. Taču ir zināms, ka transportlīdzeklis tālāk braucis virzienā uz Lietuvu.

Slidīgā viela, kas apgrūtināja braukšanu Liepājā tika novērota uz Brīvības un Parka ielas krustojuma, pie Jaunā tilta, kā arī Ganību un Eduarda Veidenbauma ielas krustojumā līdz pat Lauku ielai.