Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

14.01.2019 Pie stūres sēžas dzērumā un bez tiesībām  (2)

Aizvadītās nedēļas nogalē, ignorējot bargos sodus par braukšanu reibumā, vairākas personas pie stūres sēdušās kunga dūšā. Sestdien, 12.janvārī, aizturēti 3 dzērājbraucēji, Divas personas pat bez iegūtas vadītāja apliecības, vēsta policijas apkopotā informācija.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova pastāstīja, ka 12.janvārī ap pussešiem no rīta Liepājā, Klaipēdas ielā aizturēts 1993.gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu “BMW”, būdams alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības. Alkometrs dzērājšofera izelpā fiksējis 1,71 promili alkohola.

Tajā pašā dienā pēc diviem Grobiņas novadā pa autoceļu Apriķi – Cīrava – Medze, virzienā no Medzes uz Cīravu, 1994.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “VW Golf”, iespējams, būdams alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības. Braucējs nogādāts Liepājas reģionālajā slimnīcā uz ekspertīzi, jo uz vietas no alkohola pārbaudes viņš atteicies.

Abos gadījumos policijā uzsākts kriminālprocess, jo vīrieši pie stūres bija sēdušies ne vien reibumā, bet arī bez tiesībām. 

Bet Liepājā, Jūras ielā, 12.janvārī pulksten 17.40 aizturēts 1972.gadā dzimis vīrietis, kurš automašīnu “Volvo” stūrēja, būdams 1,24 promiļu alkohola reibumā.